Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves férfi vagyok, 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfi vagyok, 18 éves koromig rendszeresen szexeltem. 8 lánnyal/nővel feküdtem le és két kapcsolatom volt, tehát biztos hogy száz feletti aktus éltem meg. Viszont azóta nem volt semmi, már 5-6 éve. A kövinél olyan lesz mintha szűz lennék?

Figyelt kérdés

Ha megint szexelek, akkor olyan lesz mintha szűz lennék?

Lehet, hogy hülyén hangzik, de nem emlékszem már hogy “hogy kell”.


A lány észre fogja venni?



2021. aug. 13. 02:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

" valszeg fel sem állt volna "

Akkor ha impotens vagy most se fog felállni.

2021. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kedves jóindulatú hozzászólások is vannak itt. :/


Egyébként én is hasonló cipőben járok csak nagyobb kihagyással.

És szerintem felfogható egy újra szüzesség elvesztésnek.

Nyilván tapasztaltabbként, de az érzés hogy nagyon rég jártál arra erre emlékeztet.

2021. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, azzal kinek és mit akarsz bizonyítani, hogy számolod darabra az aktusaid számát?

Szerinted az a 100 alkalom akkora mennyiség, hogy menőbb leszel tőle?

17 éve házas vagyok. Szorozd fel. Mellette volt két szeretőm, 2 évig, illetve 3 évig. Szorozhatsz.

Plusz pár alkalmi is, add hozzá ezeket is.

Na? Én is menő lettem?

2022. szept. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!