Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik benne vagytok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik benne vagytok egy éjszakás kalandban, hogy teszitek megtenni?

Figyelt kérdés
Én is szerettem volna, el is határoztam, hogy most csak azért is összehozok egyet. Meg is lett volna az emberem, de még a csókjára sem vágytam, nemhogy máshol is megérintsen... lehet nem volt meg a kellő kémia?
2021. aug. 13. 10:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs kémia, erőltetebb lesz a szex.
2021. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha nem vágysz egy férfi érintésére, csókjára, akkor minden bizonnyal nem ő a befutó. Olyankor tovább kell keresni. Szexre jelentkező MINDIG akad. Amelyik meg nyafog, néhányan itt az oldalon is, hogy márpedig ő nem lesz “használati tárgy”, az hokizzon tovább nyugodtan.

Én elég sok helyen ismerkedtem már, egészen extrém helyeken is, ahol senki nem gondolná, hogy lehetséges.

A férfiaknál ez egy ösztön, és ha adja magát az alkalom, úgyis belemennek szó nélkül. Tehát neked csak ki kell választani azt, akivel szívesen elmennél. Olyat keress, akire már ránézésre is megindul benned a nedvesedés.

2021. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Nekem férfiként volt ilyen pár. Nem feltétlenül annak indult, sima randi, aztán szex lett belőle, de mivel kapcsolatra nem láttunk esélyt, annyiban maradt. Nyilván a randi során kiderül a kölcsönös kémia, s akkor mehet. Amíg nincs randi, ne kötelezd el magad ilyenre, fotók alapján se, az kevés.
2021. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Teszitek= *tervezitek


Nehogy már nyelvészként ebből kimatekozd a kérdező nemét mert agyonváglak négyes...

2021. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azt akartam kérdezni, hogy tudjátok megtenni. Csak nem engedte így feltenni. Elírtam, elnézést. De tudod szeretnék olyan nővel lenni, mint én vagyok. ;) de csak álmodozhatsz ilyenekről és a helyesírásba tudsz belekötni.
2021. aug. 13. 10:35
 6/20 A kérdező kommentje:
Fenti kommentben is keresd a hibát... ott is volt elírásom.
2021. aug. 13. 10:36
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is nehéz volt az elején, de aztán sikerült felszabadulnom 🙄
2021. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ffiként nekem hasonló csak közben változó is. Néha úgy érzem mi a fenét keresek én a nő társaságában annyira nem vonz az ilyen. Mit nyissak én intim szférát amikor még csak egy órája ismerem. Szegény lány meg várná hogy közeledjek.

Máskor meg behalnék egy simogatásért is de nem találok rá jó delikvenst :)

2021. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

#2: "A férfiaknál ez egy ösztön, és ha adja magát az alkalom, úgyis belemennek szó nélkül. Tehát neked csak ki kell választani azt, akivel szívesen elmennél."


Ebből látszik, hogy egy nő mennyire tart egy férfit. Sejtem mire gondol, pl ha egy nő szétteszi a lábát a férfi előtt, a férfi úgyis megdugja 1.: mert ezt diktálja az ösztöne 2.: különben bu*z.inak nézik.


Szóval túl sok választás nincs, vagy megdugjátok a nőket és disznók lesztek, vagy nem és búzacsírák. Egyik jobb, mint a másik! :-)


#9: "Ffiként nekem hasonló csak közben változó is."

Azért van ez így, mert amikor teli van a farkad g*c.ivel akkor szabadulnál tőle, tehát akár egy kecskébe is tolnád. Ha meg nincs teli a tököd, akkor meg gondolkozol is és tök reális az a gondolat, hogy: "mi a fenét keresek én a nő társaságában".


Épp elméjű ember nem is dugna. Ezért isznak, hogy eluralkodjon rajtuk az állati ösztön... :-)


Nincs ebben semmi különös!

2021. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az a ciki, hogy volt bennem alkohol elég... haza is kísért a srác... és így is sikerült őt kizárnom a lakásból. Pedig nem egyszerű zárni az ajtót :D
2021. aug. 13. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!