Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel a kezdetek óta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel a kezdetek óta óvszerrel szexelünk, egyrészt megértem, hogy nem szeretne más védekezési formát, de ugyanakkor én nagyon vágyom az óvszer nélküli szexre, más is van hasonló helyzetben? Hogyan lehetne kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy.


Ferfikent irom, hogy inkabb legyen gumi, mint hogy gyogyszerekkel/hormonokkal tomje magat.


Egy kis plusz elvezetert nem eri meg.

2021. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Megszakításost javaslok pesszáriummal.

Mondjuk pesszáriumot én nem használtam, de a spirálnál jobbnak tűnik.

2021. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha kiherélnek téged utána nem lehet terhes és akkor nem kell óvszer.
2021. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
6 éve van barátnőm és sosem szexeltünk még óvszer nélkül. Mindketten szeretnénk már szabadulni az óvszertől, de abban mindketten egyet értünk, hogy inkább az óvszer, minthogy fogamzásgátlót szedjen.
2021. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha szereted a barátnődet, akkor megérted, hogy nem akar fogamzásgátlót szedni, vagy esetlegesen terhes lenni. Hogyha majd oda juttok, hogy szeretnétek gyereket, akkor majd lehet minden féle védekezés nélkül, de addig ki kell bírnod.
2021. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Persze aztán évekig egy zoknit dugsz.

Fogalmatlanság...

2021. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Dugás csak egy kicsit, aztán happy end kölcsönös orállal. A legjobb. A párodat rendszeresen többszörös orgazmushoz juttathatod,és neked is klasszisokkal jobb lehet a vége, mint dugással.
2021. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
A nő biztos tudja mikorra várható a menstruacioja!Ha előtte 2-3 nappal tolod be neki gumi nélkül és bele is spriccelsz,akkor nem eshet teherbe!Ugyanis a vérrel együtt a bespriccelt sperma is kiurul!
2023. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!