Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakótárs latott meztelenul,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótárs latott meztelenul, és valószínű szex kozbe is, szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Egy csajnal voltam fe t, es a lakotarsa kozbe haza jott, meatott meztelenul, majd szerintunk leskodott is az ajtón.

Nekem ez nagyon ciki, szerintetek kellett volna beki mondnai valamit vagy ezek utan hogy talalkozzak vele?


2021. aug. 13. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem biztos nem érdekene az ilyen, legfeljebb legközelebb becsukom rendesen az ajtót, ha fugok valakivel:D

N

2021. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Hívd be harmadiknak. Ha leselkedett, biztos vevő lenne rá
2021. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Sántít a történet de nagyon. Persze lehet az intim méreted miatt szégyenkezel, mert máskülönben nem lenne olyan ciki a dolog.
2021. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért gondolom hogy kamu, mert egy férfi aki éppen egy nőt kefél, nem pironkodik azon, ha egy nő, a lakótárs meglátja. Ez inkább a nő részéről lenne hihető. Ez válasz a privát üzenetre...

Szemérmes férfi lehetsz kérdező.

2021. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat nekem azert kellemetlen, mert egyszer probalkoztam annal a masik lanynal, csak ő mast valasztott idő közben.
2021. aug. 13. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Jajj:D hát ez elég megalázó lehet annak a lánynak, akivel most dugtál. Én így a helyében bele se mentem volna, ha ezt tudom. Nem akarok szamár lenni..

A másik csaj meg lehet kicsit kíváncsi volt, hogy végülis mit hagyott ki

2021. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán az ilyen háttérinfókat jó lenne megosztani, nem? Mindenesetre ha odatetted magad, és a csajnak orgazmusa is volt, netán hangosan kiabált hogy"ajj de jó vagy, istenkém" akkor az magyarázat lehetne a kukkolásra, na meg egyfajta elégtétel számodra.
2021. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem volt túl csendes az igaz
2021. aug. 13. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Hehe én anno a lakótársaimmal együtt "partiztam" szóval nem igazán paráznék rajta 😂 Nem gáz egyébként a dolog, gondolom nem 12 éves gyerek a lakótársad. Egyedül az gáz, hogy leskelődik, na azé' már én is szólnék hogy helló haver ez nem rád tartozik (ha nincs bevéve a buliba, akkor ne kukucskáljon).
2021. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!