Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostiknak tágabb a puncija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostiknak tágabb a puncija a sok szex miatt mint egy átlag nőnek vagy ez nem számít?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 21:54
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
91%
Alapvetően nincs összefüggés a kettő közt
2021. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%

#1 már hogyne lenne

Az olyan mintha egy taxiban tobb km van mint egy atlag kocsiban.

2021. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Amikor utólag bevallotta a házas régi nőm,hogy a férje mellett hetente két nap pénzért kúrogatták 3-4éven keresztül akkor éreztem milyen jó dugni.Sokkal jobban belefért hosszában a farkam,valamikor egész nap akarta velem a szexet.Föl le járt a hüvelybemenete mikor már csak széttárta a lábát nekem.Valamikor hosszú percekig vibrált a pucija és forróbb volt.Olyankor össze is szűkült szinte égetett.Könnyebb volt dugni.
2021. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Semmi összefüggés a kettő között. Az hogy kinek mennyire tág részben genetikai adottság, részben pedig attól függ mennyire tudja magát valaki elengedni, mennyire tanulta meg elernyeszteni a hüvelyizmait. Attól hogy valaki sokat dug nem lesz tágabb.

Lehet van a prostinak 10 kuncsaftja egy nap, de a többség 5 perc alatt eldurran. Míg egy kapcsolatban élő "csak" kétszer dug egy nap, de akkor fél-fél órákat. Osztás-szorzás na melyikben van több ideig egy nap a ...? Egy hülye sztereotípia hogy akinek sok partnere volt annak tágabb - nem lesz az. Ismerek olyan gangbang kedvelő hölgyet amelyiknek szűkebb mint egy 15 évesé.

2021. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%

#3 az semmi

Egyik kiszolgalo holgyet 3 figura dugta EGYSZERRE napi gyakorisaggal. Akkor ő milyen lehet? Most abba hagyta es feleseg lett. De nem az enyem🤮 nem kellene😝

2021. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%

#4 már hogyne lenne

Bevan jaratva

Föleg ha svájcban van kint

Tudjatok ti mi ujsag? Vigyelek el prostihoz? Beteszed neki nem szorit

2021. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
#6 a prosti p. annyival tud "többet" hogy megtanulta elengedni akkor is ha nem élvezi (de nedvesedni ettől még nem fog, ezért használ mind síkosítót), de nem tágult ki. Svájcban sem "dolgoznak" többet a prostik, csak több pénzt kapnak egy-egy fuvarért ezért mennek ki (mert többet lehet keresni, ami itthon 15 ezer az kint 100 eurónál kezdődik).
2021. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Úr isten mennyi ostoba férfi van. Tényleg azt gondoljátok, hogy van akkora farkatok, hogy attól a csaj tág marad? Tudod, egy gyereket miután megszülnek, ugyanolyan szűk marad a puncijuk. Akkor szerinted a te törpédtől kettes, miért tágulna ki maradandóan 🤣🤣🤣🤣



Férfi voltam

2021. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

3 prostinál voltam, egyikből sem éreztem sokat :D

De voltam olyan csajjal is, akinek én voltam a harmadik férfo az életében, és olyan tág volt, hogy kb megtudtam rázni benne a farkam. Szóval nemcsak ettől függ.

2021. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9,egyáltalán nem ettől függ. Ez alkat kérdése. Amúgy meg minél tágabb, annál jobban fel van izgulva. Szóval az csak jó. Persze ha ki is tudjátok tölteni őket. 8 voltam
2021. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!