Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, 5 éve élek boldog, harmonikus párkapcsolatban, szex terén - mióta nyíltan megbeszélünk mindent - egyre jobb minden. Egy valami hiányzik: az orális szex. Nem kapom meg, csak a párom - amit élvezek is csinálni. Annyira jól kompenzálja szexszel ezt a dolgot, hogy azt hittem, teljesen kiiktatta belőlem az ez iránti vágyat.

Van egy kollégám, aki konkrétan felajánlotta ezt számomra - úgy vélem nyílt házasságban él -, és úgymond nem is kérne érte semmit. Szereti a nőt kényeztetni. Nincs érzelmi szál egyikünk felől sem, ez biztos.

Nagyon vágyom a dologra, főleg így, hogy nem kell "ellenszolgáltatást" nyújtanom semmilyen téren, de nem akarom megcsalni a páromat.

Kérdésem az, hogy megcsalásnak számít-e, ha érzelmek nélkül, kizárólag az élvezetért megkapnám azt, amire vágyok mástól? A két szexuális dolog össze sem hasonlítható, mert míg az affér kizárólag felém való orális aktust takar, addig a párommal, nos.. hát minden alkalommal többszörös hüvelyi orgazmussal ajándékoz meg.

Mi a véleményetek erről? Fiúk, lányok vegyesen várom a válaszokat, mert nagyon örlődöm... :(


Köszönöm a segítséget!



2021. aug. 10. 12:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%
Annak számít, de ezt mgaddal kell lerendezned ... F/47 nyilván sokan fonak jelentkezni de én is oral párti vagyokkölcsönös alapon nyílván :)
2021. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Te megcsalásnak vennéd ha a párodat "csak" lelufizná egy nő? Egyébként a másik fejével gondolkodj, a párod szemszögéből számít mi számít félrelépésnek és mi nem.

Öhömm... csak jónak ítéled a szexet kettőtök között, de valójában nem az! Ha az lenne akkor fel sem merült volna ilyen gondolat a fejedben.

2021. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként ez megcsalásnak hangzik.

De mi lenne ha megbeszélnéd ezt a pároddal? Hogy vagy ő kielégíti ezt a vágyad, vagy akkor beleegyezéssel a kollégád. Akkor nem kéne bűntudatod legyen később sem.

2021. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam megcsalás lenne és a releváns korosztályból vagyok nagyjából szerintem.


31F

2021. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

#2-3 Nem csak jónak ítélem meg a szexet, minden alkalommal többször spriccelős hüvelyi orgazmusom van, ez az ezért elárul valamit... :)

Megbeszéltük, de ő nem szeretné, rossz élménye volt régen, nem vehető rá, nem hiába gondolkodtam el az ajánlaton. Visszafelé, nyilván nem esne jól, az ő szemszögéből is nézem a dolgot természetesen. De ő megkap mindent, amire vágyik, én meg nem. Ezért nehéz a döntés.

2021. aug. 10. 12:41
 6/34 anonim válasza:
1%

A hozzád hasonló nőket hívják ribizlinek. Ha szereted és jót akarsz neki akkor hagyd el és találj valaki mást akinek hasonlóan romlottak az erkölcsi értékei :)


Üdv: egy olyan személy akivel ugyan ezt megcsinálták de nehezen viselte

2021. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
#6 Nem értek egyet veled. Nyilván azért nézett félre a párod, mert valamit tőled nem kapott meg.
2021. aug. 10. 12:47
 8/34 anonim ***** válasza:
13%

Én a személyeskedéssel nem értek egyet.

Szíve joga megcsalni, az dobja rá az első követ aki még életében semmit nem hibázott.

Ezzel nem támogatni akarom, én sose csalnám meg a párom. Ha másra vágyok szakítok és továbbmegyek oda, ahol megkapom. De neki sem a te lelkiismereteddel kell szembenéznie, hanem a sajátjával. Másrészt meg a gondolat maga még nem bűn

2021. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted normális az a pasi, aki csak téged akar kényeztetni, és nem vár cserébe semmit?
2021. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsalás.
2021. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!