Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már, hogy a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy a párotokra rányotottak miközben meztelen volt?

Figyelt kérdés
Engem zavar, hogy barátnőmet meglátták meztelenül, még ha nem is volt benne semmi direkt szándék.
2021. aug. 16. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Baratnom egy szal tangaban nyitott ajtot a futarnak. Az is atlatszo volt.

Igen, cicitarto srm volt rajts, engem izgatott. ;)

2021. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Mi ebben olyan borzalmas?
2021. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, anyukám ránk nyitott mikor a volt barátommal szexeltünk.
2021. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
igen
2021. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen. És engem is zavart, de godolati szinten izgat is utána
2021. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kollégiumban 2 szobánként volt 1 mosdó/fürdő. A barátnőmre a szomszéd srác nyitott rá törölközés közben, miközben a csajom teljesen meztelen volt. Nem tudom, hogy véletlenül történt-e vagy direkt tette a srác. Én nem voltam ott, csak utólag tudtam meg.

Izgatott, hogy mit gondolhattak utána egymásról. A srácot és az ő barátnőjét hallottuk korábban du*ni a mellettünk lévő szobában, a falon át. Nekem ez is beindította a fantáziám.

2021. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az zavar, hogy meglátták a barátnődet meztelenül, mert VÉLETLENÜL!!! rányitottak (nem pedig direkt kilesve az alkalmat, esetleg még recskázva is a látványra), akkor te egy kicsit túl féltékeny vagy. Ha ebből még esetleg hisztit, vagy balhét is csináltál, akkor viszont már a "beteges" kategóriába tartozol.
2021. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!