Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mennyire zavarna ha egy nő 4 éve webcamozásból élne és közben a való életben gondjai lennének az igazi szexxel?

Figyelt kérdés

4 éve ebből él (elég jól), a saját lakásában csinálja ahová csak ő megy be, szóval idegen férfi soha hozzá nem ért. Pszichés alapon gondjai vannak az igazi szexxel (behatolás részével) mert fél a teherbeeséstől és ezért ez nála egy problémás terület, de pettinget meg minden egyebet szereti csinálni, meg azt is ha neki csinálják. Análba is simán belemegy néha. Mennyi esélye van egy ilyen nőnek komoly párkeresés terén? Nem szórakozás vagy komolytalan, hanem ha tényleg passzolnak akkor komoly életre szóló kapcsolatot keres ez a nő, egyéb esetben szétválás.

Csak érdekelne hogy mik lennének az esélyeim ha esetleg a mostani kapcsolatom megszakadna..



2021. aug. 16. 09:44
A kérdező szavazást indított:
Lennék ilyen nővel ha egyébként jól összeillünk és megszeretem!
Nekem ez kizáró ok.
32 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
4 éve vagyok már együtt valakivel, előtte lévő kapcsolatom 5 évig tartott, csak érdekel hogy mik az esélyeim ezért tettem fel a kérdést.
2021. aug. 16. 09:45
 2/20 anonim ***** válasza:
Óvszerrel is félsz punciba csinálni?
2021. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Olyan emberrel aki tudja használni a gumit, egyáltalán nem. Exemmel 5 évig úgy csináltuk semmi baj nem volt.
2021. aug. 16. 09:57
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

“ 4 éve ebből él (elég jól)”



Lol azert arra ne vagj fel hogy online prosti vagy :D :D :D

2021. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tényeket közöltem, egy szóval nem írtam olyat hogy büszke lennék rá.
2021. aug. 16. 10:02
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Fontos teny volt a kerdes szempontjabol hogy jol elsz-e meg belole :)
2021. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Akis_hamis ***** válasza:
94%
Ezt csak te tudhatod. Nekem tuti nem lenne kedvem pszichológust, pszichiátert játszani. Idővel biztos belefáradnék. Bár gondolom ha webkamozik, akkor piszok jól néz ki, valamennyi erőfeszítést talán megérdemel...
2021. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

6: mondjuk ha jobban átgondolom nem is annyira jó.. akik a top100ban vannak, sokkal többet keresnek, inkább átlagosnak mondanám, kinek mi.


7: hát igen.. sok lelki probléma is van, a családom se százas és én is elég sérült lelkű vagyok.

2021. aug. 16. 10:09
 9/20 A kérdező kommentje:
Nincs semmi extra a külsőmben, egy kicsit ducibb, fehér bőrű vállig érő hajú nő vagyok
2021. aug. 16. 10:11
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon nem szeretnék óvszerben szexelni. Nekem fontos, hogy annyira eggyé olvadjak a párommal, amennyire csak lehetséges.

A pszichés gátlások megoldandó problémák, amiket természetesen segítenék megoldani, ha téged szeretnélek, de ha a péniszem sosem kerülhetne bele a hüvelyedbe (mindenféle műanyagba bugyolálás nélkül), attól minden egyes alkalommal szomorú lennék és valószínűleg azt gondolnám, hogy nem tudsz bízni bennem.


A cam modellkedés inkább csak egy plusz érdekesség lenne, ami miatt imádhatom. A tudat, hogy rengetegen kívánják őt és maszturbálnak rá, miközben csak én vagyok hozzá közel és csak én érhetek hozzá, nagyon sok önbizalmat adna (egyébként elég önbizalom hiányos vagyok).

Már gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha a párom egy wecam model lenne és vajon tudnánk-e együtt csinálni, mert rengeteg ötletem lenne a figyelem felkeltésére.

2021. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!