Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mennyire zavarna ha egy nő 4 éve webcamozásból élne és közben a való életben gondjai lennének az igazi szexxel?

Figyelt kérdés

4 éve ebből él (elég jól), a saját lakásában csinálja ahová csak ő megy be, szóval idegen férfi soha hozzá nem ért. Pszichés alapon gondjai vannak az igazi szexxel (behatolás részével) mert fél a teherbeeséstől és ezért ez nála egy problémás terület, de pettinget meg minden egyebet szereti csinálni, meg azt is ha neki csinálják. Análba is simán belemegy néha. Mennyi esélye van egy ilyen nőnek komoly párkeresés terén? Nem szórakozás vagy komolytalan, hanem ha tényleg passzolnak akkor komoly életre szóló kapcsolatot keres ez a nő, egyéb esetben szétválás.

Csak érdekelne hogy mik lennének az esélyeim ha esetleg a mostani kapcsolatom megszakadna..



2021. aug. 16. 09:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Értem :D
2021. aug. 16. 10:13
 12/20 anonim ***** válasza:
akkor csak anál + orál mehet? :D
2021. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kb :D vagy ha nagyon tudja kezelni a gumit akkor ugy is
2021. aug. 16. 10:19
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sok férfinek ez így is jó lenne. Sőt egy kettő élvezné is, hogy csomó pali a csajára gerjed. Illetve azt is, hogy mehet az anál.
2021. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Feleségem soha nem lenne ilyen. Max alkalmazottam.
2021. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szóval akkor senkid :D
2021. aug. 16. 12:18
 17/20 anonim ***** válasza:
De, foglakoztatnálak web es prostiként
2021. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amúgy *szexszel. Nem rosszból, biztos bizonytalan voltál a kérdés kiírásánál is, de "majd lesz valahogy"
2021. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

”sok lelki probléma is van, a családom se százas és én is elég sérült lelkű vagyok”


Ezért vagy kva.

2022. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

10-es!


Egy cuckold csicska vagy.


”egyébként elég önbizalom hiányos vagyok”


Látszik.

2022. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!