Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet egy fétisből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fétisből kigyógyulni, vagy enyhíteni?

Figyelt kérdés

Vonzanak kamaszkorom óta az ápolt, szexi női lábak.

Olyannyira, hogy bár elég régóta ismerem a párom, a mai napig, ha az arcomba tolja a lábait secc perc alatt felsülök.

Ezzel sokszor vissza is él :D

más partneremnél is így volt az évek során, ahogy közeledett, vagy valahogy bevonódott a láb a szexbe, hamar végem volt.

Sajnos nem tudok többször lőni egymás után, így ilyenkor vége a bulinak kell 1-2 óra pihenőidő.


Sokszor "stírölök" igényes női lábakat az utcán is, valahogy lefelé kalandozik a szemem.


Hogyan lehetne ezt a fétisemet gyengébbé tenni?

alapvetően nem zavar, csak szeretném, ha nem uralná a mindennapjaimat, és nem sülnék fel szex közben 2 mp-alatt, amint a számbakerül egy lábujj...:D



#fétis #lábszex #lábimádat #ápolt láb #fottjob
2021. aug. 16. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme ezt elnyomni. És úgy gondolom nem is lehet.
2021. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi az hogy felsülsz???
2021. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elélvezek
2021. aug. 16. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard elnyomni! Kiélni kell egy megfelelő partnerrel, ennyi...
2021. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne dugja a szádba a lábát...
2021. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, talán nem kellene a szádba tolnia a csajnak a lábát, ha ez a kriptonitod. Van csajod, de komolyan? Mert több időt kellene az imádatod tárgyával eltöltened, hogy gyakorold kitolni a felsülési időt.
2021. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] ajánlom neked ezt a videót van 32 perces vágatlan verziója . a csajomnak megmutattam hogy erre vágyom .amig az egyik lábával a farkam izgatta addig a másik a számban volt . én egész jól birtam 15 20 perc átlagban de volt hogy 3perc és el is sültem
2021. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy él vissza ezzel hogy felsülsz, kérdező? Én ugyan nem vagyok fétises de a csinos lányok lábai van hogy tudnak izgatni, kíváncsi lennék lehet-e valamit kezdeni vele.
2021. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!