Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érzelmes fiú unalmas egy idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmes fiú unalmas egy idő után?

Figyelt kérdés

Lányok a rossz fiúkat szeretik inkább. Bennem meg lehet bízni és érzelmes vagyok, szeretek hozzá bújni a barátnőmhöz, puszilgatni.

Egy idő után meg fog unni hogy ilyen kiszámíthatató és érzelmes vagyok?


2021. aug. 17. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem unalmas. Nagyon kevés a normális férfi, örülj, hogy te ilyen vagy. Ha valaki emiatt megun, az az ő hibája. Majd találkozik pár rosszfiúval aztán visszasírja a jót.

L

2021. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

2

De addigra már késő.

2021. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Itt álszent, polkorrekt és populista módon hasonlóképp válaszolunk, mint az 1. is tette, közben viszont mind tudjuk, mire vágyunk ösztönösen.
2021. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

#3

Figyelj az se számít ha zsigeri ösztönöd van hogy a rosszfiúkhoz vonzódj, akik lelkileg traumatizálttá tesznek. Ha van eszed nem követed ezt az állítólagos ösztönt, de ahogy #1 leírta; te bajod ha igen.

2021. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Hallottam már azt a kifejezést is, hogy te egy jó ember vagy, de nekem ez kevés🤔🧐


Szóval, igen, uncsi leszel, ha nem leszel kicsit rossz.😔


Az aranyközépút itt is a megoldás.

2021. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
De ti mit értetek rossz fiun? Aki bánt titeket, megcsal? Teherbe ejt, majd otthagy?
2021. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
anno a volt csajom öt év után azért szakított mert szerinte túl gyengéd vagyok és sokáig tartott az előjáték....
2021. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az aranyközépút a jó. Engem idegesít ha valaki érzelmes, romantikus, jó fiú állandóan.
2021. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!