Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik lányként szexeltek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik lányként szexeltek már érdekből, ti élveztétek az együttléteket?

Figyelt kérdés

Hogy alakult ki a dolog? Mire kell figyelni? Megbántátok? Mit kaptál magadért cserébe?

Ha lehet, elsősorban lányok írjanak. Aki nem szeretné itt leírni, az írhat privatban is. (:


2021. aug. 17. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

olyannal sosem aki amúgy taszított volna.

Volt amit megbántam, többnyire nem. Volt amit élveztem, volt amit nem.

Ez ilyen...

2021. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdek volt, hanem inkább erőszak, azért, h minnél előbb szabaduljak.
2021. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Érdekből történt egy akkori baráttal. Nehéz időszakban vendéglátásért cserébe (lakhatás és étel), valamint kényelmi termékekért (drog), rendszeres volt, hogy szexuális szolgáltatással háláltam meg. Közös megegyezés volt az egész, de én nem élveztem. Megbánni sem bántam meg mert most már az életem része, és nélküle valószínűleg sehol nem lennék már. Ettől függetlenül nem szívesen lennék megint olyan helyzetben.
2021. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek olyan csajt, aki így jut "kedvezményesen" lakhatáshoz. Egyetemista, és van is barátja. Eleinte csak orál volt, de később már le is feküdtek. Idősebb a pasi, de havi egyszer szexelnek. Meselte hogy szinte alig várja ezt az alkalmat. Nagy van neki, jó az ágyban, sok sok orgazmussal, ami eddig a pasijával nagy ritkán volt.
2021. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő de igen
2021. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kézimunkás csajszik rám írhatnának ;)
2021. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!