Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok: hogyan vesztettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: hogyan vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
15 éves voltam, már előtte pár hónapig volt petting és orál, utána amikor késznek éreztem magam megtörtént a behatolás is.
2021. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Két éve jártunk addig csak orál francia kézimunka ilyesmik mentek.


Aztán szakitanunk kellett mert elvitték a szulei. Sírtunk elbúcsúztunk de még utána találkoztunk egyetlen egyszer. Kimondatlanul is tudtuk azt hogy utoljára látjuk egymást.

Nem beszéltunk semmit sem. Csak megfogtuk egymás kezét és elindultunk oda ahol egyutt szoktunk lenni. Es szeretkeztünk hatalmas végtelen szerelemmel amit szerettünk volna ha örökké tartana.


Aztan ő elakart venni megkért a szuleimtol h engedjenek el. Nem engedtek öngyilkosság aztán kórház.

Aztán elmentek a szüleivel nagyon messzire.


16 voltam mikor szakítottunk. Azt hittem én is belehalok.

2021. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

*nem volt teljesen 2 év.

14 voltam mikoe megismertem es asszem még nem töltöttem be a 16 ot mikor vége lett. Ugy sacc 2 év volt.

2021. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Úgy vesztették el, hogy behatolt a vaginájukba egy pénisz.
2021. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
19 éves voltam akkor már 4 hónapja voltunk együtt,előtte már pettingeltünk.Utánna megtörtént a behatolás is,a pasimnál történt.
2021. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
En szegyellem picit az esetet, mert csak 15 ot tolottem eppen es egy hazibuliban vesztettem el. Jo elmeny volt, de visszagondolva szegyellem 17L
2021. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Elsőéves egyetemista voltam, 19 éves.


Ekkor már körülöttem nem volt igazán szűz lány, és csodával határos módon lett egy barátom. Szóval 3 hét után megtörtént. Hát, tudom, ez nem valami sok, de nagyon el akartam már veszíteni.

2021. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
17 éves voltam. Kb egy hónapja ismertük egymást. Nekiálltunk pettinggelni, de nem tudtam ott megállni. Korábban volt már orál, és már nagyon be voltam indulva. Persze az exemnek sem kellett 2x mondani. Én nem is értem, hogy mások hogy bírják ki hónapokig, hogy ne essenek egymásnak. Nem fájt, kicsit feszített, eléggé véreztem, de jó emlék.
2021. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!