Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, osztálykirándulá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, osztálykiránduláson vesztettétek el a szüzességeteket, vagy ott vettétek el valakiét? Hány évesek voltatok? Hogy történt? Fiú, vagy lány vagy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
A szüzességemet nem , de minden osztálytalin csókolóztam valakivel. Régen volt már. Ha kicsit érettebb lettem volna akkoriban, akkor tuti tovább megyek.
2021. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Részegen bementem a barátnőmmel négy fiúhoz osztálykiránduláson.

Előtte is tetszettek meztelen pókert játszottunk.

Nem tudom hogy csaltak vagy nem, de fél óra sem volt és a barátnőmmel már meztelen játszottunk.

leültem törökülésbe, nunim enyhén kilátszódott.Mindegyik fiú odanézett, volt pár másodperc hatás szünet, míg a rendszer frissített az agyukban, majd amelyiknek a legtöbb esze volt, belülről bezárta az ajtót.

Hajnalig csináltuk, nem tudom kivel hányszor mit meg hogy, de másnap fájt mindenem, és az összes lukam.

22L

2021. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Meg is szopattak?
2021. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Osztálykirándulásra jött velünk egy kis tanár is. Alig volt idősebb tőlem. Este bejött hozzánk lányokhoz. Ujjazás és orál megtörtént.
2021. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ott vesztettem el 11.-es koromban, az osztály "jó csaj"-ával kavartam akkoriban, neki persze nem én voltam az első. Elég hevesek voltunk, a falak meg vékonyak, szóval mások is részesei lehettek az aktusnak, mégha csak a hangokon keresztül is. De szerencsére egyikőnk sem volt szégyellős.
2021. ápr. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 1Léna ***** válasza:
47%

Miért érdekes ez számodra?

Nem azért vagy egyedi, megismételhetetlen, hogy az befolyásoljon döntéseidben, hogy mások hogyan csinálták. Egy ilyen kérdésnek akkor van értelme, ha mások rossz példáiból azt tanulhatjuk meg hogyan ne csináljuk. A saját személyiségünknek megfelelően úgy cselekszünk, hogy a szívünk békessége megmaradjon.

Merj egyedi lenni!

2021. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Több első szexuális élményem is osztálykiránduláson történt

Kölcsönös orál, szüzesség elvesztése, kipróbálni lánnyal

2021. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Istvan485 ***** válasza:
92%
En a tanárékkal kerestünk 2 srácot az apartmanoknál kb éjjel fel12 kör és a csajoknál az ágy alat tálaltuk meg őket kb13 évesek volták hat???
2021. máj. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Lepippantottam egy srácot 17 évesen a nyári táborban. Megtörölte magát, aztán visszasietett a haverjaihoz. Én meg ott álltam, hogy velem mi lesz... Borzasztó csalódás volt.
2021. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Istvan485 ***** válasza:
38%
Bocsánat 9 es en is szeretnek egy ilyen helyzetet !!!! Privi mehet de én hoszu távra keresek!!!
2021. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!