Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold, hotwife párok nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold, hotwife párok nő tagjai mit engedtek a vendég pasi(k)nak? Csókolózás, szájba, popsiba élvezés mehet? Vagy csak punciba? Pasik mi izgat fel igazán abból amit a párotok csinál a másik pasival?

Figyelt kérdés
Nem vélemények, és fujjogások érdekelnek, hanem tapasztalatok. Ha nem tetszik a téma tovább lehet állni. Nem lepontozni a másikat, mert neked ez a fétis nem tetszik.

2021. aug. 17. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha nem vevő rá, akkor nem kell erőltetni.
2021. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem másoknak pl. engedi arcra, szájba, és análba is, amiket nekem soha nem enged. Újabban pedig már az orál szex is ilyen. Ezt gyakran fel is hozza nekem egyébként, milyen ironikus hogy engem soha többet nem sz . p len már senki, pedig mennyire élvezem, ő viszont mindne héten lesz . p valaki mást.. azt mondja addig örüljek amíg a puncit engedi nekem, bármikor dönthet úgy hogy onnantól csak kézzel csinálja nekem, főleg így hogy mások rendesen kielégítik..
2021. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fantáziaszagú, #12-es.
2021. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sali7875 válasza:
#9! Nem olyan egyszerű ám. Mi is pár vagyunk, pasit keresünk harmadiknak, de csak száj hősök vannak.
2021. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi elmegyünk egy buliba, fesztiválra, és ha iszogatunk a gátlások eltűnnek.

Ilyenkor a feleségem nagyon gátlástalan, leáll beszélgetni srácokkal, és aki szimpatikus neki, azzal el kezd flörtölni, elmondja neki, hogy be szoktunk venni srácot harmadiknak, és ha tetszik az idegennek a dolog, hazajön velünk!

Szerintünk ezt csak személyes szimpátia esetén lehet élvezettel csinálni, társkereső, meg fénykép alapján nagy lehet a csalódás!

2021. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Igazából nincs tabu. És pont ez izgató,hogy bárhova élvezhetnek. Ő is élvezi és én is.
2021. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!