Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb méretű pénisszel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb méretű pénisszel egy átlagnál nagyobb popsival rendelkező lánnyal ezek a pózok kivitelezők lehetnek?

Figyelt kérdés

Állva és hasonfekve egy sportos,nagyobb popsis csajszival menni fog az aktus attól függetlenül is hogy nem olyan nagy a farkam?

Vagy milyen póz lehetne előnyös?Misszionáriuson kívül persze:)

Illetve érdemes lenne előtte könnyíteni magamon vagy nem muszáj?


2021. aug. 17. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen mehet
2021. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia perszee menni fog. Nálunk is hasonló helyzet volt. Ez a kis kanál nagy kanál póz ami nehézkes volt oldalról mert a barátnőmnek fájt egy idő után meg nem is tudtam elég mélyre hatolni.

Amit érdemes kipróbálni az a kutya póz bár annak úgysem fogsz tudni ellenállni ha adott egy szép nagy kerek izmos fenék illetve ha ő lovagol ugy, hogy háttal van neked az is izgalmas. Állva talán meg az a legjobb ha az asztalra hasal és te úgy hatolsz be hátulról.

2021. aug. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hatalmas fenekű barátnőm, igaz neki nem izmos volt, hanem oda hízott, de szép nagy hatalmas kerek popója van.

És oda bizony kell a méret. Kutyapóz is a 15 centivel úgy ment, hogy nagyon be kellett pucsítson, de igy sem tudtam jól behatolni neki. Meg ahogy írták fennebb, hátulról oldaltfekvős pózban is alig fértem oda hozzá. Hosszú farok kell ilyenhez, mert sokat elvesz a nagy popó ilyenkor a méretből úgymond.

2021. aug. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A péniszed mellé dugd fel a lábszárad is, akkor elég lesz. :-)
2021. aug. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont attól kezdve számítom kicsinek a péniszt, ha lovaglás vagy hason fekvés közben kicsúszkál, és nem érzem rendesen.
2021. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!