Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki nem szereti, ha a párja orálisan kényeztetné?

Figyelt kérdés

Nyilván olyan esetre gondolok, amikor a férfi egyébként ápolt, érzéki, női szemmel nézve kívánatos! Ilyen esetben van olyan lány aki nem szeretné, ha a párja orálisan szeretné kényeztetni?

Mi ennek az oka? Kérlek, indokold meg! Kort is írj!


2021. aug. 18. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Van, a párom... pedig én szeretném, és a korábbi tapasztalatok alapján talán nem is csináltam rosszul.

A miért? Azt mondja jó, élvezi, de nem tud elélvezni. Neki egy ujjazás sokkal jobb pl.

2021. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

18 volt a lány és azért nem szerette, mert szerinte megalázó az orál és nem szeretne megalázni... Én meg folyton a kis ízletes pinájára vágytam.

Ugyan ezen okból ő sem szeretett szopni

2021. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Én nem szeretem. Kicsit sem. Se oda, se vissza.

Nekem hánynom kell tőle.

2021. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, hogy miért az változó.
2021. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokáig így voltam vele. Egészen addig, amíg a mostani párom addig nem győzködött, míg belementem vele. És rá kellett jönnöm, hogy én ezt nagyon is szeretem. Legalábbis úgy, ahogyan ő csinálja.
2021. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Én szeretném, de ronda a puncim, szóval még nem lesz megplasztikázva, nem engedem senkinek, hogy egyáltalán ránezzen. Mondjuk nem tudom, ezzel lehet-e egyáltalán kezdeni valamit. Nem a baj, hogy "salátás", hanem az, hogy szét van nyílva, nem csak egy csík, mint normál esetben lennie kellene. Kilátszik a csikló meg minden 🤢
2021. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fökapitany ***** válasza:
100%
6os...nekem nem tűnik az rondának...inkább izgató lehet.
2021. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6. Hát pedig ez tők izgatnak hangzik.

25f

2021. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Én jobban szeretem, ha nem nyal a pasi. Nekem pont az az izgató, ha csak szopat és megdug, és engem nem akar kényeztetni. Az ok az, hogy kicsit szubmisszív vagyok. 32/L (Privátot nem kérek.)
2021. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva sosem értettem, mi jó abban, ha valaki alárendelt?

Én nálam alap, hogy mindkét fél egyenrangú! Senkit sem szeretnék kihasználni, megkínozni.

De hát szerencsére nem vagyunk egyformák!

2021. aug. 19. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!