Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Nektek a 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek a 2 közül melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés
Természetes, feszes, nagy mell + kis fenék, vagy edzett, markolnivaló formás popsi + kis mell. Lehet szavazni. Lányok légyszi ne (úgyis fogtok).

2021. aug. 19. 15:26
A kérdező szavazást indított:
Természetes, nagy mell + kis fenék
Edzett, formás fenék + kis mell
69 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mind a kettővel egy ágyba hadd szóljon.
2021. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
82%
Edzetlen, formàs fenék+kis mell nem opció?
2021. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 de de, az is. Csak ha edzetlen akkor sokszor nem formás, de tudom, vannak kivételek, úgyhogy ez is számít. Lényeg, hogy formás legyen és szép kerek.
2021. aug. 19. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább popsi párti vagyok, szexnél az úgyis több hangsúlyt kap általában

29F

2021. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha kicsi a melle fogamzásgátló megoldja.
2021. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is popsi párti vagyok. Nem azt mondom hogy feltétlen nagy legyen, de legyen formás. 👌
2021. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy jó fenék nálam nem azt jelenti hogy a tulajdonosa a konditermekben fejlesztette tökélyre, hanem azt hogy bele lehet markolni, nem lapos, löttyedt. A mell is lehet pici és formás, a nagy kannákra nem bukom.
2021. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Természetes nagy fenék közepes mell nem opció?
2021. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Körte alak:nagy segg,lapos mell a legjobb.
2021. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a kettő közül az utóbbira szavaztam, de kis fenék és kis mell számomra a tökéletes, vékony alakkal persze, mondjuk nélküle elég nehezen tudom elképzelni. Az edzett sem probléma, csak van egy mértéke, amíg tetszik. Mellette a vékony kategóriát képviselje és ne legyen nagy, vastag pl combja vagy a feneke. Számomra már alapból nem arányos és kevésbé is vonzó egyben. És idáig a plasztikázott csajok 99.99%-a nem tudta az ízlésemet elnyerni.
2021. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!