Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, az alábbiak közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az alábbiak közül melyik nő (személyisége) tetszene jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a külső is számít, de mondjuk, hogy nagyjából ugyanaz a kategória, átlag magasság, átlagosan vékony alkat, átlagos arc, a kor is egyezik. Megelőlegezem, hogy mindenkinek az első a szimpatikusabb, de hátha... 😀


1. Extrovertált, emberközpontú, mindenkivel nagyon kedves, rengeteg barátja van, általában a társaság középpontja. Nem kifejezetten érdekli a külseje, sportos, laza stílusú, de nem igénytelen. Sok rövidebb párkapcsolaton és kalandon van túl, nem kifejezetten hűséges típus. Nagyon szeret utazni, új embereket megismerni és bulizni. Emberileg ettől (mármint az alkalmi hűtlenségektől) függetlenül nagyon rendben van, lehet rá számítani, jó barát és egyébként olyan szempontból jó partner is, hogy sosem lehet unatkozni mellette. A világ dolgait illetően viszonylag tájékozatlan, nem érdeklik a komolyabb témák, a kultúra sem tartozik a priotitások közé nála, soha nem szokott könyvet olvasni vagy komolyabb filmeket nézni/színházba járni. Ezt bőven kompenzálja a rengeteg izgalmas hobbijával, szereti a "pasis" dolgokat, mint például az autók, és az extrémsportok is érdeklik.


2. Introvertált, visszafogottabb, de nem aszociális. Nem kifejezetten kedves és nyitott típus, kevés közeli barátja van, nem egy izgalmas és szórakoztató személyiség. Egy hosszú párkapcsolata volt, hűséges. Értékeli a nyugalmat és az egyedüllétet, alapvetően nem szeret kimozdulni, de szeret a természetben lenni, túrázni. Emellett szeret sütni-főzni, rengeteget olvas, igyekszik folyamatosan tájékozódni és művelődni, bizonyos témákat illetően sokrétű, specifikus ismeretei vannak. Kreatív, jó ízlése van, a külsejére is sokat ad, általában dicsérni szokták a stílusát. Első látasra nem szoktak vele szimpatizálni az emberek, ridegnek és flegmának tűnhet, pedig egyáltalán nem az. Néha elég szarkasztikus tud lenni, de egyébként hétköznapi témákról is szívesen beszélget, és a humora sem rossz.


2021. febr. 19. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem nekem szol a kerdes mivel en no vagyok, de en a 2. Valasztanam. :)
2021. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

A második, mert az én személyiségemhez az áll a legközelebb.

Amit felsoroltál, szinte az összes igaz rám is.

2021. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

az egyes kalandra, a kettes ismerkedésre, hosszú kapcsolatra


44/F

2021. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

-Nem kifejezetten kedves

-Első látasra nem szoktak vele szimpatizálni az emberek, ridegnek és flegmának tűnhet, pedig egyáltalán nem az


Most akkor mivan?

2021. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Egyértelmű; amelyiknek nagyobb melle van! Amúgy a második.
2021. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Egyértelműen a második. Én csak komolyan tudok tervezni, és ezt az elsővel nem tudnám megtenni.
2021. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Ez a kérdés direkt úgy lett megírva, hogy a másodikat válassza az ember, szóval csak azért is inkább az elsőt választanám, az talán nem akkora rosszindulatú dög mint a ketteske aki az ügyesen sarkított kérdést kiírta magáról.
2021. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
91%
🤔 Szerintem a második ^^
2021. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Csak azért a második, mert az alacsony önbizalmú férfiak félnek, hogy az első őket is megcsalná? Ha a hűtlenséget leszámítjuk, akkor azért csak az első lenne, nem?
2021. febr. 19. 12:49
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Hűtlenséget nem figyelve továbbra is a kettes.
2021. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!