Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy fiú kifejezetten szereti az anális kényeztetést, illetve lehetnek-e ebből problémák?

Figyelt kérdés
Hetero fiú vagyok, de a fenekem a legérzékenyebb pontom, régóta tágítok, sokszor hordok plug-ot, sokszor majdnem egész nap bent van, van egy pár dildó is, amit szoktam használni, sokáig csak 3-4 ujj sikerült, de mostanság már az öklöm is bemegy, "szokásos" maszturbációval még nem sikerült a csúcsra jutni, vagyis koránt sem volt akkora élvezet, csak úgy, ha az ánuszommal is foglalkozom, de ez fordítva viszont jól működik, kérdésem az lenne, hogy más hetero is van-e így ezzel, mert kicsit aggaszt a dolog, aztán egy lány mit szólna ehhez, továbbá, ha kicsit tovább mennék lennének-e ebből problémák? Gondolok itt a széklet visszatartásra. Tapasztatlatok is jöhetnek, ha vannak. 19F

2021. aug. 20. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Először aranyér, utána kaksi a pelusba ;)
2021. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább a melegeket kérdezd, mert ők tolják ezt és van tapasztalatuk!😉
2021. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen módon ebben a kategóriában minimálisan kapsz hasznos választ, ellenben a ha a melegeket kérdeznéd... tuti heteró vagy?
2021. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan heteró vagyok, ezért is vagyok kissé összezavarodva, a pasik egyáltalán nem izgatnak, viszont a transzik és a lányok igen, az utóbbi felcsatolhatóssal, vagy kézzel, az mindegy, de egyébként ezékért az élvezetekért hajlandó vagyok bevállalni, hogy kilazul a záróizmom, amit igazábóo nem tudom, hogy igaz-e erre is szeretnék választ kapni, mert mint mondtam már egy ököl is befér, de még egyenlőre nem votlak ebből fakadó problémák, talán egy nagyon minimális csak, ami nem zavaró.
2021. aug. 20. 00:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem ezekkel nincs gond, én is dugok fel néha ujjat. De a székletet ne tartsd vissza az egészségtelen.
2021. aug. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Teljesen normális dolognak tartom. Nektek fiúknak sokkal nagyobb élvezetet nyújt az anális kényeztetés, foglalkozás. Főleg a prosztata miatt. Nem lesz semmi bajod ettől. Csak vigyázz magadra...

N

2021. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút semmi problémád nem lesz belőle. Nejem nekem szokta csinálni vibrátorral, illetve felcsatolhatóssal is. Én is hordok plugot egész napra, ez is ok. Ha egy olyan perverz nőt fogsz ki, mint az én feleségem akkor még örülni is fog a fétisednek. A záróizom miatt meg ne aggódj, mert izom és egy kis idö után képes visszazárni, mondom ezt úgy, hogy már 12 éve dugjuk egymást popóba és egyikünknek se volt egyszer se baja belőle.

Az viszont ha már transzival is, az már szerintem necces kategória. Annak már igazi farja van. Viszont míg csak lánypartnered van segéd ezközökkel az simán hetero kategória.

42F

2021. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy hetero vagy bi vagy bármi egyéb vagy. Nem kell skatulyába dugni senkit. Élvezd az èletet, élvezd amit csinálsz, nincs okod szégyellni.

Ami az egèszségedet illeti, nem tudom, hogy mennyire egészséges, hogy felfèr az öklöd. Nem èrtek hozzá, szòval nem akarok hülyeséget írni, de a plugtòl, anális szextől nem lesz bajod.

2021. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy meleg ismerősömet kérdeztem a múltkor és azt mondta hogy fontos a mértékesség, nem lehet első körben bevágni oda a hatalmas bránert és annyi síkosítót használjak amennyit szükségesnek érzek. Ha egy flakonnal akkor annyit és akkor nem lesz baj.
2022. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel en is hetero vagyok es szoktam hasonlokat csinalni mar egesz fiatal korom ota.Meg van egy par meretesebb dildom is meg tagitani is szoktam es meg nem volt bajom tolle.
2022. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!