Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rengeteg lány itt azt írja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg lány itt azt írja hogy nem talál megbízható fiút, meg mindenki csak szexelni akar. Én meg miért csak ugyan ilyen lányokat találok?

Figyelt kérdés
Szerintem megbízható vagyok és barátnőt szeretnék, de csak olyan lányokat találok akik nem élték ki magukat és nem akarnak kapcsolatot.
2021. aug. 20. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes mód én is ezt szoktam hallani azoktól a férfiaktól, akik hozzàd hasonlóak. A női oldalról meg azt, hogy nem találni rendes komoly férfit:D nagyon nem találjátok meg egymást ahogy látom
2021. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Te én semmilyen csajt nem találok.. se ilyet, se olyat



..hja.. hogy nem is keresek kimondottan.. :D

2021. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ez csak egy kifogás...egyszerűen csak nem veled képzelik el.

Tucat szám lehet mondani ilyen példákat.

Mikor a nők azon rinyálnak hogy jajj,nincs normális pasi,meg aki családra vágyik.Nincs a lóf.szt nincs,van,csak az ronda,és nem vele akarja azt megvalósítani.

De fordítva is igaz...mikor a pasi mondja azt hogy ő most már tényleg családra vágyik,meg nem vágná át a nőt,nem bántaná,mégse talál,és azt mondja erre hogy már nincsenek is ilyen nők,akik erre vágynának.Attól még hogy ő ezt tapasztalja nem így van...csak egyszerűen ő vele nem akarnak,vele nem akarják ezt a dolgot megvalósítani a nők. Mert inkább egyedül maradnak.

El kell fogadni hogy nem tetszhet az ember mindenkinek.

2021. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szar vagy
2021. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!