Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatszerzés miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatszerzés miatt érdemes megcsókolni egy olyan nőt aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
Nem volt még se barátnőm, nem csókolóztam még, és arra bíztatnak, hogy akkor is csókoljak meg valakit, hogyha nem tetszik. Van egy nő akinek bejövök, de nekem nem tetszik, nem kívánom őt. Egyik lány barátom is arról beszélt, hogy tinikorában olyan pasit is megcsókolt, aki nem tetszett neki. Undorodom ettől a gondolattól. Miért lenne jobb, hogyha csókolóznék egy olyan nővel, aki nem tetszik?
2021. aug. 21. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jobb, sőt, lehet, hogy elvenné a további kedved, ha undorodsz a dologtól.
2021. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell, amit nem akarsz.
2021. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolkodtam, és anno tinikoromban az első csókom olyan pasival volt, aki nem tetszett.

Utólag kicsit megbántam, nem kellett volna. De az is igaz, hogy mire azzal csókolóztam, akibe szerelmes voltam, addigra nem izgultam emiatt.

2021. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Hacsak egyszerűen nem az eseted, de önmagában nem visszataszító, akkor persze, baj nem lehet belőle, és segít önbizalmat szerezni.
2021. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2021. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 Kezdetben nem undorodtam tőle, de mióta pénzt kért tőlem úgy, hogy nem is találkoztunk már megundorodtam tőle és nem is írok rá. Mindig kifogom az ilyeneket. Bezzeg olyan nők, akik nekem tetszenének, vonzódnék hozzá testileg, lelkileg, saját egzisztenciával rendelkeznek ők elkerülnek. 🙁
2021. aug. 21. 08:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Inkább nem osztanám meg.
2021. aug. 21. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire problémás az ismerkedés, amögött valószínűleg komoly önismereti, önértékelési probléma van. Először pszichológusra lenne szükséged, s miután legalább alapfokon rendbe jöttél önmagaddal, kezdj el emberek közé járni (kirándulócsoport, jóga vagy más edzés, pszichodráma, közös hobbi köré szerveződő csoport), próbálj meg szóba elegyedni másokkal. Jó, ha vannak álmaid, terveid, ha tudsz beszélni magadról, az érdeklődési körödről, a munkádról. Légy olyan ember, aki jól érzi magát a bőrében, megtalálja a helyét a világban.
2021. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Inkább mint pasival. Csináld, csak legyél túl ezen végre
2021. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!