Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok aki még nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok aki még nem volt pasival gondolt rá hogy jó lenne? Miért nem volt még? Mennyi idősen lenne jó elsőre?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

A lányok általában nem akkor vesztik el a szüzességüket, amikor szeretnék, hanem amikor egy disznó férfi rákényszeríti őket.

Persze előfordul, aki tökönrúgja az ilyet, ha még nem szeretné, de ez a ritkább. Az első csoportból kerülnek ki azután a SUB, stb. beállítottságú, lelkileg sérült, normális kapcsolatra, és kielégülésre képtelen csajok! Bocs ha túl őszinte voltam. F /Nyugodtan lepontozhatjátok, mert nem igazán értem niért fontos nektek a pontozósdi. Ahelyett inkább foglalkoznátok tisztességesen a nőkkel. Hogy végre a 21. században valóban egyenrangúak lehessenek!

2021. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Elgondolkodtató meglátás
2021. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

16 vagyok. Már egyik osztàlytársam se szűz csak én.

Nem járok bulizni, csendes visszahúzódö vagyok.

A barátnőm azt mondta hogy egy idősebb tapasztalt pasival jó elveszteni. Ő ismer is pár ilyet.

2021. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-esre reagálnék, ha szabad. Nagyon sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak, de azért nem ez az általános. Én is nő vagyok és van egy sereg nőrokonom és nőismerősöm, és azért az elmondható, hogy 99%-ban nem ez a jellemző. A férfiak sem mind disznók és állatok, és még a kevésbé finom lelkek sem erőszakolják rá magukat senkire. (Azaz volt már olyan pasim, aki kifejezetten nem volt finomkodó típus, de a nem az nemet jelentett még neki is.)


És hogy a kérdésre is válaszoljak: én 18 voltam, és szerintem 18 és huszonakármennyi között az ideális. Előtte is nagyon sokat gondoltam a szexre, de még nem álltam készen, és vártam a megfelelő partnerre.

2021. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!