Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő múlva érezted azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva érezted azt hogy már nem kívánok a párod szexuálisan? Vagy esetleg megbántad hogy őt választottad? Nálam ez most jött el 1év után hogy rájöjjek már nem akarok a párommal lenni. Lehet még javítani valahogy egy kapcsolaton?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szerencsére csak 25-26 év után éreztem ezt. F
2021. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 év után
2021. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kívánod őt, hagyd az egészet a fenébe!
2021. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal rosszabb utólag, sok év után rádöbbenni hogy oda a szerelem és vitte magával a vágyakozást is. Tenni kell egy kapcsolatért, lefogadom hogy ha az 1-es válaszolót kérdeznéd, elmondaná mennyire melós volt a 25 év. Mivel nem írt bővebben, hajlok azt hinni hogy rendezték a dolgaikat8 bocs 1-es hogy veled példálózom, de a 25 év, együtt valakivel nagyon ritka)
2021. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem idő kérdése volt. 8 év után csalódtam benne, akkor egyetlen pillanat alatt megundorodtam a testétől.
2021. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3,5 év kapcsolat után.

Ezt megelőzte egy rakás sérelem amiről nem megfelelően kommunikáltunk, illetve hogy realizáltam, hogy nagyon különböző emberek vagyunk.

Ezen a ponton már a teste vagy a vele való szex se hozott lázba. Az, ha ilyen szinten romlik a kémia a felek közt az mindig valami nagyobb probléma jele, és szerintem csak ritkán menthető.

2021. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolatot csak a szex tart össze az nem lesz hosszú távú.
2021. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös mi volt az, amitől megundorodtál?
2021. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
28 éve vagyunk házasok, még nem jött el ez a pont.
2021. aug. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!