Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Génmódosító terápiát(génfeljav...

Génmódosító terápiát(génfeljavítás) választottam egy intézményben, ezután versenyeken akarok indulni.Európa bajnokság, világbajnokság, olimpia, ezeken akarok indulni,megéri felkészülni?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk már régóta.Család vállalkozással foglalkozik,anyagilag jól állunk.Apu is sportol elsőnek ő volt egy ilyen intézményben, többféle terápia van, ő ilyen génváltoztató kezelést kért, ahol a dns profilt úgy módosítják hogy lassítja az öregedést a testben.Többféle csomag van amit lehet kérni, sok sportoló fordul meg itt.Érdekelt engem is, családi beszélgetés után én is meglátogattam egy ilyen terápiát csak a cél más volt, az izmok jobb regenerálódása, oxigénfelvevő képesség, és jobb anyagcsere.

Igazából futó vagy bicajos akartam lenni, most ez lesz valóság.

Nem írom le hol voltam, de google gyorsan kiadja, ha valaki tudja mit keressen.

Elsőnek amatőr versenyeken megpróbálnám magam ahol élek, majd eb-re akarok menni.

Ti is a profi sportot választanátok ha lehetőségetek lett volna ilyen dolgon átesni?


2020. dec. 9. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a fantázia kategóriában kéne tenni.
2020. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most ott tartok a futásnál hogy 3 és 5 km-t szoktam futni.

3km olyan 8 perc körül megy.

Már beszéltem itt pár edzővel, azt mondták ez több mint jó, volt aki el sem akart már engedni.

Aki futóként vagy bicajosként van az oldalon vannak ilyen tervei, versenyzéssel?

2020. dec. 9. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje felébredni.
2020. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Gattaca-feeling...de tök király.


Jómagam képzeld, úgy jártam hogy beleestem a megáradt Ciha-patakba, egy, az alján megalvadt gumibroncsba ütöttem a fejem, plussz villám csapott belém. Ennek köszönhetően járom a világot, különleges képességem révén BÁRMILYEN harcművészetet/küzdősportot 5 perc alatt képes vagyok nagymesteri szinten elsajátítani!

Nemrég jártam be a csodás Ryukyu-szigeteket, elsajátítottam az ősi shuri-te, naha-te, tomari-te származékokat, utána Japánban ashihara karatéval egészítettem ki tudásomat, a judo, jujutsu, aikido, is repertoáromba tartozik, Koreában az ős taekkyon, a modern taekwondok mellett elsajátítottam a tang soo dot is, Kínában közel 99 stílust tettem magamévá. Jelenleg Thaiföld és Burma, illetve Laosz, majd Kambodzsa lesz a cél.

Sárkányrepúlővel közlekedek, melyet a chi energiám hajt a fellegekben! Innen kísérem figyelemmel fejlődésedet, szólíts csak Gao nagybácsinak, a chuan-fa úttörőjének!

2020. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ez az öregedés lassítása/megállítása,vagyis a telomer rövidülésének lassítása...nah ha ezt megfejtené egy tudós...ideje sem lenne szabadalmaztatni,úgy tűnne el nyomtalanul.

max ilyen világ uralmi elit belső köre kaphatna ilyen szérumot ha lenne,nem pedig besétálsz az utcáról és kapod.


de amúgy érdekes gondolat,ha lenne ilyen,akkor az örök élet szérum után ki milyen képességet választana még mellé.

2020. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy kuglóffarkas vagy!
2020. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!