Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párkapcsolatban/ házasságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatban/ házasságban élő férfiak közül vannak olyanok akik ha alkalom ,lehetőség adódik nem tudnák megcsalni a párjukat? A férfiak hány százaléka hűséges a párjához minden körülmények között?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 08:20
A kérdező szavazást indított:
Soha nem csalnám meg a párom
Hűséges típus vagyok
Engednék a csábításnak
A helyzettől függ
Kellemes élmény miatt bármikor
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb férfi nem kerül "minden körülmény" közé pl kevesek íróasztalára fekszik fel egy topmodell lenge ruhában... Szóval nehéz ezt valóságosan mérni.
2021. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Azért mi férfiak is gyakran kerülhetünk ilyen helyzetbe. Mindenkinek eljön az idő, hogy kell egy kis ego tuning. Onnantól meg rajtunk áll hogy élünk-e a szerzett lehetőséggel vagy sem.
2021. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Számomra a hűség nem csak azt jelenti, hogy nem szexelek mással, hanem nem is teremtek olyan helyzetet, hogy valakiben reményt ébresszek. Nem flörtölök, nem bókolok más nőknek úgy, hogy azt sugallnám felé, hogy tetszik.

Ahogy első is írta, nem tudok elképzelni olyat, hogy egyszercsak megjelnjen előttem egy nő félreérthetetlen szituációban. De ha így is lenne, akkor is azonnal hátat fordítanék és 1 másodercet sem hagynék magamnak, hogy elbizonytalanodjak.

2021. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Egyetértek veled , ugyanez a véleményem nőként, hogy időnként mindenkinek kell egy kis visszajelzés ,legyen az nő vagy férfi. Nagyon jót tesz az egónak a bók esetleg az az érzés hogy szimpátiát váltunk ki a másikból és csak egy hajszál választ el attól hogy igent mondjunk a kísértésnek vagy csábításnak. Időnként kell egy ilyen érzés. Szerintem aki mást mond az még magának is hazudik.
2021. aug. 22. 09:01
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, ezzel csak annyi a baj, hogy az a "hajszál" már nagyon könnyen elszakad. Szerintem pont, hogy addig nem szabad eljutni, mert onnan már nehéz kihátrálni.

Igen, jól esik ha bókolnak vagy bókolhatok, de annyit nem ér, hogy megbántsam vagy elveszítsem azt, akit szeretek.

2021. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5

Igen , teljesen igazad van abban hogy a hajszál nagyon könnyen elszakad, viszont nagyon kell szeretni és tisztelni valakit ahhoz hogy valaki hűséges tudjon maradni mindig és minden helyzetben.

2021. aug. 22. 09:11
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Igen, nagyon kell szeretni, ez egy jó kapcsolat lényege :) Meg a tisztelet és az őszinteség.

Melós műfaj ez a szerelem, de megéri :)

2021. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

A hűség felelősség és teher számomra.

Nem vagyok egy teherhordó alkat...

2021. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Simán megcsalnám bármikor. 48F
2021. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
9, te legalább őszinte vagy .
2021. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!