Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nőnél esélytelen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnél esélytelen egy olyan férfi, aki 30 éves kora felett a szüleivel él?

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Attól függ mi az oka. Ha azért lakik otthon mert lusta, anya pici fia, semmit nem csinál otthon, nem segít a házimunkában, nem önálló, akkor biztos hanyagolnám.
2021. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan numero uno mondja.

Hogyha életképes, önellátó, értelmes felnőtt férfi, és mondjuk anyagi megfontolásból él a szülői házban, akkor semmi gond.

De hogyha töketlen, még egy vajaskenyeret sem képes elkészíteni magának, lusta dög, akkor igen, esélytelen.

2021. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A mostani csajomnak volt egy 42 éves pasija aki még mindig az anyjával lakott, csak aztán azért dobta ki, mert a pasi, 2 év után sem akart kimozdulni ebből a mamahoteles környezetből.

Szóval lehet nőd, de legyenek utána terveid is az elköltözésre otthonról.

2021. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Hagyjuk már ezt, hogy életképes vagy sem dumát! Magamra főzök, mosok, vásárlok stb. Fizetem a költségek rám eső részét is természetesen, de a korombeli nők 70%-a már menekül ha meghallja hogy otthon lakom! :D

Szimplán gáz, ne szépítsük.

2021. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel szexualitás kategóriába tetted:

szexre korlátozódó, rövid kapcsolatnál: igen, eléggé rontja az esélyeket.

párkapcsolatnál: sokan itt is offolni fognak, mikor kiderül. De azért egy jelentős szelet (mint az 1-es és 2-es válaszoló) azért utána néz, milyen potenciál van benned, mi az oka ennek.

2021. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Egyszerűen nem elfogadott hogy 30 éves korára ne legyen az embernek minimum egy saját lakása. Tökmindegy hogy hogyan de ez az alap. Aki hátrányból indul az egyszerűen megszívta, ennyi. Tudom miről beszélek, mert nekem sincs.

2021. aug. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 (és gondolom #4)

Ezt írtam én is: sokan offolni fognak (2/3), de lesz olyan, aki azért ennek ellenére megnézi, hogy amúgy egy igyekvő, szorgalmas arc vagy csak nagyon messziről közelíted a lakáscélt vagy más oka is van. Bizonyíték: egy tök anonim fórumon az első két válasz.

5-ös voltam.

2021. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha a 2/3 el fog utasítani, akkor inkább nem is próbálkozok és prostizok.
2021. aug. 23. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem túl okos dolog elszórni a pénzt, tönkretenni magad lelkileg esetleg testileg is. Mi lenne, ha helyette az előrelépésen dolgoznál?

Egyébként a kérdésben ez van: "minden nőnél esélytelen". Ennél kivétel nélkül csak bíztatóbb válaszok érkeztek...

(5-ös, 7-es voltam)

2021. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!