Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm egyetemi gólyatábor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyetemi gólyatáborban egy sráccal kettesben iszik, és múltkor három sráccal aludt egy szobában. Lehet hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Nem az a fajta lány, nagyon visszahúzódó, és én csak a harmadik pasi vagyok az életében, szóval na. Mondjuk szexelni szeret de elég hűséges típus.
2021. aug. 22. 21:45
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De hogyan jöhetnék rá? Mert ameddig nem derül ki addig csak úgy nem szakíthatok vele…
2021. aug. 22. 22:16
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodj bele, hogy végig mentek már rajta páran az elmúlt pár napban. Pláne ha szeret jókat kefélni, tutira nem fogja vissza magát...
2021. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 mantis religiosa ***** válasza:
89%
Holnap este látogasd meg. Kiderül, mennyire fog örülni a meglepetésnek.
2021. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
Tuti szexel masokkal, plane ha van alkohol es buli is …
2021. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj mi nem ismerjük a párodat, csak te tudod milyen is valójában.

Ha azért akart kicsit egyedül lenni, hpgy nyugodtan ismerkedhessen, az szerintem rendben van. Én se írogatnék a pasimnak nonstop mikor gólyatáborban vagyok.

Pl nekem van egy alapvetően flörtölős, csintalan stílusom, szeretem húzni a férfiak agyát, ebbe belefér az is, hogy a srácok szobájában aludjak. Végtére is nem 14 évesek vagyunk hogy a tanárnéninek tiltania kell az ilyet. Viszont ha lenne párom én nem csalnám meg, max flörtölgetnék, barátkoznék.

Gondolom ha a lány megcsalt volna, nem mesélgetné hogy pasikkal alszik egy szobában, hanem véletlenül se említené meg és próbálna veled esténként is kicsit chatelni nehogy lebukjon.

Szerintem önmagában ez amit írtál nem jelent semmit. De ha bizonytalan vagy, kérdezz rá. Ha nemet mond, akkor pedig vagy elhiszed neki vagy nem. Ezt neked kell tudni mennyire megbízható és őszinte a lány. Viszont ha nagyon forr a vére, akkor lehet elengedném, mert ha nem tudsz valakiben teljes mértékben megbízni és itt emészted magad meg agyalsz, akkor az rég rossz

N

2021. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak feltételezés! Mert mennyire szokványos dolog, hogy egy fiatal lány egy átmulatott éjszaka után, áldott semmittevéssel múlatja az időt az ágyban? Benne még megbízhatsz, de ott van még három kiéhezett kandúr, és a legjobb barátjuk mr. alkhol. Fel a fejjel! Inkább osztozz egy finom tortán mindegyikkel, minthogy egy íztelen pocsék tésztát egyél egyes-egyedül
2021. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
66%
Ami a golyataborban tortenik, az a golyataborban marad. Eselyes, h semmit nem csinal. Ha megis, azt vagy elmondja, vagy nem. Azzal semmire nem mesz, ha aggodsz es kerdore vonod. Sztem engedd el. Ugyse tudsz mit csinalni.
2021. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát ez most elszomorított
2021. aug. 22. 23:23
 19/27 A kérdező kommentje:
Ez engem frusztrál… most honnan tudjam kikkel osztozok a tortán? A barátnőmön nem akarok osztozni
2021. aug. 22. 23:27
 20/27 anonim ***** válasza:
81%
A mi gólyatáborunkban olyan is volt, hogy egymáshoz szorosan préselve aludtunk fiúk és lányok, mégsem voltak orgiák. Attól, hogy egy táborban fiúk között alszik, még nem biztos, hogy csinál velük bármit is.
2021. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!