Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt eddig a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legjobb szexuális élményetek?

Figyelt kérdés
Akár privátban is meg lehet írni.
2021. aug. 24. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mikor barátnőmmel 6 óra alatt 5 menetet letoltunk.
2021. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy egész éjszakás szeretkezés a szeretőmmel. F
2021. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Amikor az első barátnőm orálisan kielégített.... addig klasszikus szex még nem volt köztünk. Akkorát azóta sem élveztem. Fél percig csak ordítottam, lőttem, ordítottam....azt hittem meghalok 😂
2021. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Mikor első randevún csak beszélgettünk és sétáltunk, majd utána az autóba beültünk picit beszélgetni, mert már lehűlt a levegő. Elkezdtünk csókolozni és egyszer csak kigombolta a nadrágom és úgy leszopott, hogy se előtte és se utána olyan jól nem csinálta senki. Na jó, utána mégegyszer egy másik randin megtörtént vele. Nagyon jól csinálta és öröm volt nézni és érezni!

Illetve egy másik lánnyal, mikor elmentem hozzá és a konyhába egyszer csak letérdelt elém és ő is nagyon ügyesen leszopott.

Leírni nagyon nem lehet az élményt, csak érezni lehetett, hogy nagyon jó volt. Később volt tovább is, de ezek a pillanatok nagyon jók voltak.

2021. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
A szeretömmel full szex és a végén ő kérte hogy a popsijába élvezzek !
2021. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Elég sok van!


Kedvencem amikor az egész nap hordott harisnyájában szalagavatója után úgy rendezhettem le, hogy előtte kenyeztetthettem a lábát legalább fél órát, még a bokacsizmát is én vettem le róla.


Vagy amikor egy hétig nem vertem ki, és rengeteg ananászt ettem, és úgy szopott le.


Amikor össze voltunk veszve, és nem akartam tőle semmit, ő meg erőszakkal kiverte.


Az előtte lévő exemnél meg amikor először kinyaltam a fenekét.



Ezek maradtak meg nagyon.

2021. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Az első BDSM élményem.

Vagy az amikor a párom hangosan nyögött mert olyan jó volt a szopás amit kapott tőlem és azt mondta így még senki nem szopta le. Ez nagyon izgató és jó élmény volt.

2021. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

"Mi volt eddig a legjobb szexuális élményetek?"


Egyik jobb, mint a másik! :-)

2021. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zol56 ***** válasza:
88%
Egy társkeresőn megismerkedtem egy nálam tizen+ évvel idősebb nővel. Jócskán látható korkülönbség. Szóval pár találkozás után béreltünk egy szobát és igen felhevült állapotban az előjáték elején brutálisan elsültem a cicijei között. Nem volt betervezve, de túl gxorsan jött. Ez volt az első együttlétünk. Persze utána hagyományosan is rendeztük a dolgokat, de ez az előjáték felejthetetlen maradt. Utána rendszeresítettem...
2021. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Az első olyan szexpóz amikor álló pozicióban mentem el.
2021. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!