Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem életem első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem életem első barátnőjével. Lefeküdtünk eddig háromszor. Nagyon szép, nagyon vonzó lány, izmos testel és nagyon szűk is. Már csókolózáskor is nagyon fel vagyok izgulva, és amint benyomom neki egyből el is élvezek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki talalkozo elott fel oraval.
2021. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Beszéld meg utana vele, hogy akarja hogy kinyald,vagy vártok és egy óra múlva újra csináljátok.
2021. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fenti recept tökéletes. Kivered előtte hogy ne sülj el olyan hamar, avagy miután elmentél nyald/ujjazd és majd második menetre tovább bírod (gumicsere után természetesen).
2021. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig nincs gond amíg az elélvezés után újra fel tudod állítani és folytatni. Hidd el még a rutinosabbakkal is előfordul, hogy annyira felizgultak a csajra akivel azelőtt sokat fantáziáltak, hogy mikor végre összejön, hamar elsülnek.
2021. aug. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Én javaslom, hogy inkább előtte nyald ki, ha ő már elment sokkal kevésbé fog neki számítani, hogy hamar elmentél. És akkor nem is hat úgy majd, hogy hát nem sikerült, ezért kárpótlásul nyalsz, hanem sokkal inkább úgy, hogy te ilyen előzékeny vagy, hogy a ő orgazmusa az elsődleges szempont.

Nőként mondom ezt, tapasztalat ;)

2021. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Először kézzel, nyelvvel elégítsd ki, majd jössz te, és előtte pár órával verd ki magadnak.
2021. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
5-ös, tiltakozom a nők nevében. Nekem a szex nem szex behatolás nélkül. A behatolós rész a fő része, minden más csak bevezetés. Ha nem így van, akkor az a szex nem kielégítő számomra.
2021. aug. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

7-es, de ha egyszer elmegy pillanatok alatt? Mit kéne csinálnia? Úgy hagyni a másikat? Nekem is volt olyan partnerem, amikor még fiatalok voltunk, hogy hamar elment, akármit is csinált, így vagy kielégített máshogy, vagy nem volt orgazmusom. Persze közben gyakorolt, próbálkozott, hogy elhúzza, de vagy 3-4 hónapig tartott, mire sikerült annyira kitartania, hogy én is el tudjak menni közben.

2021. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Először orálozzatok, Te is kinyalod, Ő is leszop. Második alkalommal már több idő kell hogy elmenj. A szűk punci kincs.
2021. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!