Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők volt már ilyen veletek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

22/L vagyok, 2 hónapja van barátom és annyira jó a szex, hogy azóta nem tudok jól elélvezni ha magamnak csinálom. nem okoz már olyan élvezetet mint eddig.

sok időt fordít arra, hogy nyelvel kényeztessen és olyan orgazmusaim vannak tőle amit egyszerűen nem tudok reprodukálni már egyedül. még vibrátorral sem.

ilyenkor jön a kérdés hogy akkor minek csinálom magamnak, mert néha jól esne egy, kettő pedig azért nem vagyunk állandóan együtt van hogy nem látom 1 hétig és azért kívánom a szexet



2021. aug. 25. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt egy ilyen férfi az életemben, akihez senki nem ér fel, még én magam se.
2021. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Két éve vagyok a barátommal és ugyanúgy vagyok a dologgal, mint te. El tudok élvezni és nem is rossz, de a barátom olyan borzasztóan semmilyennek tűnik.

25/N

2021. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
* a barátom nélkül
2021. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Pasiként vagyok így, h a maszturbálás kb fele akkora élvezetet sem nyújt, mint a szex.
2021. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egy homár kérdése ez női ruhában.
2021. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Előfordulhat ilyen, de még ha el is tudnál szólóban menni, biz' tapasztalhatod hogy a jó szex, jó partnerrel ezerszer élvezetesebb a legjobb masztinál, legszuperebb varázsdildónál is.
2021. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi szerencsére együtt is élünk, szóval nap mint nap tudunk szexelni. Konkrétan nem is maszturbálok szinte, 1-2 kivételt leszámítva. Feleslegesnek érzem, tökéletesen kielégít.
2021. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de én szeretnék masztizni 🤣
2021. aug. 25. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagy kapcsolat ha egy hétig nem látod............
2021. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tudod van akinek van élete haha miért kéne minden nap látni. 2 hónapja vagyunk együtt nem 2 éve
2021. aug. 25. 18:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!