Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől válhat egy visszahúzódó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől válhat egy visszahúzódó nőből domina? Egy domina csalja a párját?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
megismerte magát ;)
2021. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolat alatt*
2021. aug. 25. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek lehet pár oka... lehet kompenzál, de lehet az is hogy a külső "látható" személyiség nem egyezik meg a magszemélyiségében lévő attitűdökkel. Ezt látatlanban senki meg nem mondja.

Egy domina éppúgy lehet hűséges/kicsapongó mint bárki más, nem ettől függ.

2021. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom rendszeresen “csal” engem. De nem domináns típus. Nem függ össze a kettő
2021. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem: eddig magában tartotta a haragot, az agressziót, mindig őt bántották, és ebből elege lett, és felülkerekedett rajta a vágy, hogy ő is éljen végre.

Vagy a barátnőkkel megbeszélték, hogy lehet másként is élni.

Vagy esetleg valami olyan jellegű bántalmazás érte (pszichikai, lelki, szóbeli, stb.), ami hatására úgy döntött, hogy vált.

Izgalmas terület ez:). (F)

2021. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Visszahúzodó, csöndes, komoly lányokból lesznek a legkönyörtelenebb dominák, tapasztalat...

A megcsalás sztem független ettől, nyilván bdsm játék keretében meg lehet egyezni a megcsalásban (cuckold/hotwife) vagy akár többesben, nyílt kapcsolatban, de ehhez mindig mindkét fél beleegyezése és természetesen az kell h mindkét fél vágyjon rá. De nem annyira szerves része a bdsmnek a megcsalás sztem, csak sokan oda vannak most a cuckoldért..

2021. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!