Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kapcsolatban milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kapcsolatban milyen okból szoktatok adni/kapni büntetést? Csak úgy, vagy van rá indok, esetleg nevelési célzatból?

Figyelt kérdés
Írnátok pár példát, hogy milyen "hibáért" milyen büntetés jár?

2021. aug. 24. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Csak úgy is szoktam kapni, de ha valami olyat csinálok amit nem kéne akkor elég durván meg leszek szopatva és ugyanígy elfenekelve. Most beújítottunk egy kis korbácsra is, ezt is használja, még másnap is piros a fenekem :D
2021. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

" de ha valami olyat csinálok amit nem kéne"


Ez pontosan mit takar? Szexen belül, direkt felhergeled valamivel, vagy akár totál hétköznapi dolog?

2021. aug. 24. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

engedetlenség

szófogadatlanság

nem teljesítette a rá bízott feladatokat

figyelmetlenség

szemtelenség


ilyenekért kap ki a szub.


csak úgy soha ;)

2021. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát pl. elfelejt elmosogatni meg ilyenek? Vagy megkérik valamire és efelejti, vagy nincs hozzá kedve? Hogyan kell ezt elképzelni egy ilyen kapcsolatban? szemtelenség - pl. az utcán sétáltok valamiért durcás és felemeli a hangját? Ilyenekért is kap büntetést egy szub?
2021. aug. 24. 22:00
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
igen, ezért mind. ha a kereteket áthágja, akkor igen.
2021. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ilyenekért is :D
2021. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
És ja, direkt is fel szoktam hergelni szexben 😅
2021. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Én volt, hogy csak úgy kikaptam. Ez a megfélemlítést, idomítást szolgálja. Ha jó vagy akkor sem lehetsz elég jó.

Nálam nagy probléma, hogy gyakran nézek modelleket a neten... Az bizony bőr övvel való büntetést jelent, ha tiltott időben csinálom.

2021. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális izgatás céljából. Felizgul tőle az is aki adja, meg én is. Kedvencem a deres, úgy rászíjazva, hogy nincs menekülés. A fenekelés közbeni nyögéseimtől és az egész játéktól élvezett már el domina. A fenekelés után én is nagyobbat élvezek.

53/F

2021. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kapom, ha már nagyon hiányzik. Hívom a Tanárnőt, kapom a következő pálcás verést. Igen kemény, a Tanárnő nem kímél. Nem gyengéd cirógatásra megyek, tudom mit kapok 🙂.
2021. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!