Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok akik nyaralóhelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik nyaralóhelyen dolgoznak tényleg könnyebb ott szexuális kalandot összehoznotok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vagy láttatok olyat kollégák vendégek között hogy könnyen alakult valami?

Mi történt pár mondatban.

Kérlek ne egyszavas választ írjatok.



2021. aug. 25. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Végigmelóztam a nyarat egy ilyen helyen, de semmi nem történt senkivel sem, még a legkisebb mértékben sem.
2021. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. De mégis hol dolgoztál, öregek otthona nyári szállása? :D
2021. aug. 25. 16:11
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ja, hogy te előre eldöntötted, milyen válaszoknak kell jönni? Akkor miért nem írod meg őket magadnak inkább?
2021. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem van benne valami, mert nyaralás közben jobban kiengednek az emberek. Illetve ott az idő nyomása: Ha szimpi valaki, nem gondolkodnak sokat, hiszen rövid a nyaralás.
2021. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha idénymelóban tolod nyaralóhelyen 6/7 vagy éppen 7/7 napot napi 12-14 órában a vendéglátásban akkor nem igazán a szexuális kalandokon jár az agyad hanem hogy mikor van vége a műszaknak. Közben próbálsz jópofit vágni a tökrészeg, bunkó, éjsötét "kedves vendéghez" is. A melóra koncentrálsz nem a csajozásra. Ha meg nem vagy beosztva akkor pont úgy csajozol mint bárki más.
2021. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
1. 3. nem sok humorod lehet... na mind1.
2021. aug. 25. 16:18
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt ilyen, igaz, 1 hónapja vagyok itt. De nagyon jól összebarátkoztam egy családdal, az apa hamarabb hazament. Anyuka szerintem rám volt kicsit indulva, 45 évesen, utolsó este egy üveg bor mellett beszélgettünk a parton. Szerintem, ha a gyerekei nem lettek volna itt, megkupakolhattam volna. 🙂 F
2021. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Bár nem dolgozom nyaralóhelyen, de nagyon sűrűn járok nyaralni, üdülni, és eddig már elég sok szállodai alkalmazottal, pincérrel, stb sráccal melegedtem össze.
2021. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8-as köszi a válaszodat. Nem tudom miért kell ezt lepontozni??

Valaki őszinte és a kérdésre felel. Ennyi.

2021. aug. 25. 17:41
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni mész vagy nézni? Ha rendesen dolgozol, akkor nincs időd ilyenekre.
2021. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!