Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rendesen felizga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rendesen felizgatni a barátomat? Akár nyilvánosan is?

Figyelt kérdés

Légyszi csak értelmes válaszokat

Meg azt se írjátok hogy nekem kéne ismerni stb..

Csak ötleteket szeretnék :D


2021. aug. 26. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Márpedig nekünk honnan kéne tudni, mit szeret? :D Mindenkinek más az erogén zónája.. Szereti-e egyáltalán ha nyilvános helyen csinálod? Vannak akiknek ez inkább kellemetlen..
2021. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Asztal alatt simogasd a combját vagy a farkát.

Strandon ülj az ölébe, huzd félre a bugyid a víz alatt és ő izgasson.

Moziban szinten simogasd, esetleg egy pulcsival takard el az ölét.

Húzz kivágott felsőt, dobd ki a melleid. Biztos feltekeny lesz, ha megmámulnak.

2021. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Forro chatüzenetek pl.


Barátommal pont akkor irkáltam, mikor valami kajáldánál állt sorba es irta is, hogy kellemetlen, hogy ott áll es all tőlem a farka nyilvános helyen :D


Vagy pl masztizol mellette a kocsiban vagy simogatod.


Vagy ölelésnél szexuális utalasok.


A pasiknak amugy mindig mindenre feláll a farkuk. Akkor is ha ott se vagy. Szoval nem teljesitmeny. Nem kell ezeken görcsölni.

2021. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Nyúlj be a bugyidba, majd a vedd ki a kezed, és nyald meg a lucskos ujjaidat! Ha ettől nem indul, homár.
2021. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy ja, nem nehéz felizgatni egy férfit. Kb annyit kell mondanod, hogy iszonyatosan kívánod és szeretnéd ha most rögtön megdugna.
2021. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Persze értem én,de azért mégis csak valami ötleteket szeretnék..

Kicsit ötlettelen vagyok 😕

2021. aug. 26. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

1.) Két értelmű célzások személyesen.

2.) Leírni üzenetben, mit is csinálnál vele. (pl. olyan jó lenne ha itt lennél, végig csókolnám a nyakadtól a hasadig mindened). Vagy leírni milyen jó lenne ha itt lenne és ezt, azt csinálna veled.

3.) Ha üdítőt iszol, kérj szívószálat és játsz vele.

4.) Ha például valamilyen tevékenységben vagytok (nem szexuális), akkor véletlen érintések. (kar, kéz, fenék, hát)

5.) Vegyél kivágott felsőt és hajolj be elé.

6.) Ha együtt éltek (meg ha nem is) menj ki vizes hajjal a fürdőből. Vagy egy sexy fehérneműben.

7.) Spontán menj oda és csókold meg. Akár vedd elő a farkát és kezd el kényeztetni.

8.) kösd be a szemét és úgy kényeztesd. Mellé dobj be valami jó zenét. Imádni fogja, hogy nem tudja mikor és hol fogod újra megérinteni.

2021. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Asztalnál kibújsz a cipődből, majd a lábfejeddel megkeresed a kukiját, és megérinted titokban:).
2021. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ülj az ölébe miniben és súgd a fülébe, hogy nincs rajtad bugyi!
2021. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Simogasd a combját közel a farkához
2021. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!