Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elitelendo dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elitelendo dolog az, hogyha nagyon elvezem ha latnak ismerosok foleg, de ismeretlenek is lehetnek, meztelenul, vagy meglatnak szex kozben vagy hallanak szex kozben?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetekre gondolok, amikor veletlenul nyitnak ram oltozes kozben, vagy amikozben szexelek vagy mikozben nyogok szex kozben. De ezeket a helyzetket szandekosan igyekszek ugy alakitani, hogy tortenjenek meg. Az mindegy, hogy fiu vagy lany, mindketto felizgat nagyon. Peldaul direkt olyan helyen oltozok at, ahol nagy esellyel ramnyit valaki, vagy pl egy hazibuliban szexelek, de szandekosan nem zarom be az ajtot es hangosan is nyogok kozben. Ha ezek bekovetkeznek, akkor persze teszem, hogy szegyellem magam es meglepodtem stb... Remelem ertheto volt, hogy mit szeretnek. Nem tudom miert van ez, de borzasztoan felizgat ez a dolog. Szrintetek ez nagyon gaz? 18L

2021. aug. 26. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Nimfomániás vagy, ez annak a tünete.
2021. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Vagy inkább exhibicionista. Szexuális önmutogatást élvezed, gyakorlatilag megfelel a farokmutogató férfiak vágyának.
2021. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen gáz nő létedre
2021. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem inkább exhibicionista vagy, de nekem tetszik.
2021. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem gáz. Ezzel másnak nem ártasz és jó eséllyel még mások is örömüket lelhetik - akár csak egy pillanatra - a különös szokásodban.
2021. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Egyéb perverzitásod nincs? Mondjuk egy 50 közeli férfi alatt vagy felett nyögni? ;)
2021. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyeb nincsen . Ez tud felizgatni nagyo engem , ami kulonosebb. Nem tudom, hogy mas lanynak van e ilyen vagya. Peldaul amikor probalom elerni, hogy nyissanak ram, akkor igyekszem ugy helyezkedni, hogy en legyek felul es az ajto fele nezzen a fenekem, hogy mindent lasson az aki benyit.
2021. aug. 26. 13:12
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Esküszöm feltennélek a pultra :) Vagy az ajtóval szemben a raktár részben döntenélek előre :P
2021. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
👍👌
2021. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Se nem zavar se nem tartom elítélendőnek, téged ez izgat és ennyi, amíg nem mások kárára csinálod akkor hajrá.

Ajánlom az öltözőfülkéket és a szexi fehérnemű próbálgatást nem teljesen behúzott függönnyel, a strandidőnek már vége de ott pl a szabadtéri öltözőkben ahol az alján van hely ott is lehet olyan hogy "véletlenül" leejted a bugyit/bikini alsót és guggolva szeded fel hogy kilátszódj.

A lengébb szoknya és mozgólépcső is jó tud lenni.

De igazából rajtad múlik.

Arra figyelj hogy túl gyakran ne bukj le, hogy ne kössék össze a szálakat hogy direkt csinálod...

2021. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!