Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha lenézem az...

Mit tegyek ha lenézem az embereket? Nem szándékos a dolog, de némely ember arca elviselhetetlen még így ismeretlenül is.

Figyelt kérdés

Most komolyan miért baj ha az embereket lenézem? Hogy magamat többnek érzem, hogy magamat többre tartom? Rengeteg az irigy ember az tény, egyedi vagyok és talán egoista nagyon.



22F



2019. márc. 10. 21:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

De változtatni nem akarok, különc vagyok és egyedi a stilusom. Némely embernek ez szemet szúr, de én meg ellenkezőleg lenézem. Nem bántottak de lenézem.


22F

2019. márc. 10. 21:06
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Magaddal szursz ki ugyan is ez nem egy pozitiv erzes, legalabb is szerintem.
2019. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Más is van ilyen helyzetbe? Sokan azt gondolják hogy azért nézem őket, mert jól néznek ki stb. Épp ellenkezőleg, ,,muszáj elemeznem a nem mindennapi látványt".....
2019. márc. 10. 21:08
 4/22 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszóló


Lehet magammal szúrok ki, de az embereket lenézem, különcnek és egoistának tartom magamat....

2019. márc. 10. 21:10
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Mit tegyek? Utána azt írod nem akarsz változtatni. Ostoba gyökér vagy.
2019. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Lehet mások veled kapcsolatban gondolják majd ugyanezt. Visszanyalhat a fagyi.
2019. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Egyszer majd beverik a képed, utána lenyugszol.
2019. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
De minek nézed az emberek arcát? Bámuld a mobilodat.
2019. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Te vagy az a kérdező, aki extrém szubmisszív, művészlelkű barátnőt keres magának? Ha így folytatod, egyedül fogsz meghalni.

És nem neked kéne az irigységről papolni, mert ha rendben lenne az önbecsülésed, nem foglalkoztatna ennyire a többi ember, és nem gyakorikérdéseken várnál megerősítést vadidegen emberektől. Huszonévesen. Vérciki amit csinálsz.

Állj fel a géptől és kezdj el élni.

2019. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Vegyél egy BMW-t és megtaláltad önmagad, ja és akinek csicska autója van azt dudáld is le, tutti csoróbb, meg igénytelen is. Kiráj vagy tesó, modern vagy, nincs ezzel semmi baj, én meg olyan csicska vagyok aki szociálisan érzékeny, ne legyél olyan mint én.
2019. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!