Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lány több kiló mint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány több kiló mint a férfi akkor lovagló pózban nem lesz rossz a férfinek? Illetve nem túl hervasztó ha a lány nem teljesen meztelen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem, és nem
2021. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem, és nem.
2021. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Egyik sem, de miért nem akarsz teljesen meztelen lenni?
2021. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató hozzászólásokat.


#3

Nagyon nem vagyok kibékülve a testemmel és félek kiábrándulna belőlem. Ez a póz túl sokat mutat

2021. aug. 26. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem, és nem. Ha úgy gondolnám egy nőről, hogy hervasztó lenne a látvány, ha levetkőzik, akkor nem is jutnánk el a szexig. Egyébként sokan szeretik a testesebb nőket, pl. én is.
2021. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Nos ha egy lánnyal az ágyba jutok, de a testét szégyenli előttem, akkor az nálam felér egy szakító okkal. Nem tudom elképzelni hogy lehetnek sokan ennyire prűdek. Én voltam 140 kg-os csajjal, folyt rajta minden, de imádta a testét, és emiatt nagyon izgató volt. Nyilván láttam már előtte, és tisztában voltam vele hogy néz ki, másképp nem feküdtem le volna vele, ha nem kívánom. És amúgy nem csináltuk lovagló pózban, nyilván az nagyon nehezen ment volna neki.
2021. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!