Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális párnál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális párnál, bármelyik irányból érkező igény ezekre mennyire normális? A férfi a nőbe élvez, majd utána kinyalja. Egymást kényeztetik análisan nyelvvel.

Figyelt kérdés

Vannak akik szerint ez teljesen normális, és aki ezektől elzárkózik az maradi, társadalmi tabukhoz ragaszkodik.

Vannak akik szerint ezek a dolgok pedig undorítóak.

Mi lehet az igazság?

Mennyire normális az hogy az egyik fél ezeket a másikra akarja kényszeríteni?


2021. aug. 26. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Normális ha a férfi kinyalja a nőbe élvezett ondót
Nem normális ha a férfi kinyalja a nőbe élvezett ondót
Normális egymást análisan nyelvvel kényeztetni.
Nem normális egymást análisan nyelvvel kényeztetni
Mindkét dolog normális
Egyik sem normális
42 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha valaki rá akar kényszeríteni valakit bármire is az egyáltalán nem normális.

Én nem igénylem hogy a fenekem kinyalják, azt se hogy kinyalják belőlem a spermát. (amúgy sem tudná mert gumival védekezek). Ettől függetlenül nem tartom egyiket sem beteg dolognak.

2021. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettő hetero alaponmegy, így normálisnak mondható egy hetero kapcsolatban. Viszont az nincs rendben, ha kényszerít, zsarol az egyik fél. Csak akkor van remdben valami, ha mindkét fél akarja
2021. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk van mind a kettő. Nem mondom, hogy nem a ponó hozta (együtt nézzük), de ezek még a válalható kategória. Plusz tetszik és élvezzük is mindketten.

F

2021. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyre inkább alap dolgok, legalábbis ha smárolsz a csajoddal, miután leszopott, vagy nyalás közben a segglyukát is kényezteted. Persze ez oda-vissza van.
2021. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A felsorolt dolgok szerintem sem abnormálisak, sőt, izgató dolgok.

Viszont bármit rákényszeríteni a parterre, amit ő nem akar, az nagyon gáz.

2021. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dzsoki ***** válasza:
Szexben és háborúban,minden normális.A leírt dolgokat,tudomásul veszem,de én kihagyom.
2021. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi többiek ezt kb leszarjuk, az igazság pedig odaát van!
2021. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkét dolog normális, legalább is nálunk. 50N és 47F házaspár vagyunk.
2025. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Normális ha megkérdőjelezem a szexualitásom?

Gyakran felvetődik bennem, hogy mi van ha azért nem volt még rendes kapcsolatom mert igazából me is heteró vagyok? Ez lehet hülyén hangzik, de még is bennem van a félsz, hogy netalántán biszexuális/leszbikus lennék. Volt egy barátom, akinek a külseje, teste nagyon...

A has fétis mennyire normális?

25/F vagyok. Egy teljesen hetero férfi vagyok, egyáltalán nem vonzódom az ellenkező nemhez, még csak perverz sem vagyok. Átlagos srácnak gondolom magam, másfél éve diplomáztam le, most külön élek, van munkahelyem, vannak barátaim, tehát normális életet élek....

Ez normális dolog?

A lényeg hogy barátnőm kb fél éve meglepett egy hármas kalandal ami szuper volt visszont most egy félév után leült velem beszélni és rakérdezett hogy mi lenne ha lenne ismét egy hármaa de most úgy hogy nem a barátnője lenne a harmadik hanem egy pasi. Na most az van...

Normális dolog az,hogy 27 éves nő létemre undorodom a pasiktól, mert mindig a szexel foglalkoznak?Heteroszexuális vagyok, de nagyon kiábrándultam a...

Úgy gondolom, mindennek megvan a helye és az ideje is, nem kellene hogy folyton ez jöjjön még a csapból is. Nem vagyok prűd, és apácazárdába sem készülök vonulni,semmi trauma nem ért gyermekkoromban sem, ezzel kapcsolatosan. Ámbár, valahogy a régi típusú férfiak (...

Az normális ha én homofób vagyok?

Mármint , ha most valaki közölné velem h ő nem hetero akkor nem kötnék belé meg ilyesmi csak szimplán eltávolodnék tőle, és kevésbé keresném a társaságat. (Ezt így az ismerősi körre értem) Ha mondjuk esetleg a legjobb barátnőm közölné ezt akkor nem tudom mit kezdenék...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!