Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 24 évesen is még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 évesen is még szűz vagyok, akkor már érdemes elmenni prostihoz, csak azért, hogy elveszítsem?

Figyelt kérdés

Autista vagyok és nem tudok kapcsolatot kialakítani az emberekkel. Valószínűleg soha nem lesz párkapcsolatom.

Valójában nem is próbálkozom ismerkedéssel. Még soha sem próbáltam meg megismerni egy nőt. Egyszerűen igényem sincs erre. Nem akarok ismerkedni, meg nem akarok párkapcsolatot



2021. aug. 27. 12:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagyis főleg azért mennék el prostihoz, hogy megfeleljek a társadalmi normáknak és ne legyek többé szűz, nem azért mert akarnám is
2021. aug. 27. 12:14
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem a társadalmi normák miatt kell elveszíteni és prostihoz menni. Akkor mész oda ha te azt szeretnéd csinálni, attól függetlenül ki mit gondol.
2021. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktál maszturbálni? Ha igen akkor szerintem menjél. Ha nem akkor ezt is minek.
2021. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szoktam
2021. aug. 27. 12:23
 5/17 anonim ***** válasza:

Rendesen autista vagy, esetleg aspergeres vagy csak a spektrumon vagy?

Csak mert ha ténylegesen autista vagy, akkor nem is biztos hogy fogadnának…

Illetve nem félsz, hogy probléma adódik az intimitás hatására, amit nem tudsz kezelni?

2021. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Miért majd minden társadalomban jele lévő ember figyelgetni fogja rajdtad h vajon szűz vagy e még? Azért ez nem olyan, mint egy nőnek akiknek szűzhártyája van és simán ki derülhet h azok e vagy sem. Prostizás helyett pszichológusra költsd, mert egy betegség miatt nem fog az ember rögtön sikertelen lenni. Én aspergeres, adhd-s vagyok és túlsúlyos kissé mégis tapadnak a pasik rám.
2021. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az autizmus egyébként nem betegség…
2021. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Valamit a pasiknak egészen más kell mint a nőknek…


Lehetsz autista ha jól nézel ki.

Ugyanúgy megdugnak.

2021. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak nő jöhet szóba?
2021. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, csak nő

De legjobb egy domina lenne

2021. aug. 27. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!