Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az amit szívesen kipróbálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit szívesen kipróbálnál szexuális vágy, de nem mindennapi?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 14:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
Lábfétises dolgok egy nővel. Nem mindennapi, mert itt rengetegen utálják, de szerintem sokak csak úgy mondanak róla vélemlényt, hogy ki sem próbálták.
2021. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%

Kiszolgálni egy lányt úgy, hogy én nem élvezhetek el, kb. hogy az egész lényege az legyen, hogy az ő élvezete fontosabb, mint az enyém.

Pl. a lány a végén "jutalomból" megdugna egy nagyobb felcsatolhatóssal, amit biztosan már nem élveznék, hanem fájna... de nem is engedné, hogy közben verjem magamnak, hanem csak ennyi élvezet jutna nekem. :) ha pedig mégis magamhoz érnék, akkor el is fenekelne.

2021. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
Lábfétis minden formája egy nővel. Az sem baj, ha lábszaga van. Sőt. Olajos talpmasszázs, aztán azzal csapja ki, mézet vagy mást csurgatni a talpaira, lábujjakra és leszopogatni. Nyalogatni natúron a talpait, lábujjait, arcba temetni, szagolni mélyeket beléjük. Akkor BDSM, szerepjatekok, latex stb.
2021. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Én még nem próbáltam a durvább szexet. Izgat a gondolat, hogy a pasi uralkodjon felettem. Egy kis fojtogatást is kipróbálnék.
2021. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
Még soha nem voltam foglalttal vagy házassal. Izgat a gondolat.
2021. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%

*De ha csak félvállrol kezelnének az meg pont lelomboz.

Szoval azert eléggé ambivalensek az érzéseim ezzel kapcsolatban.

2021. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
48%
Egy szép nő farmernadrágban ráül a fejemre (orromra) és rám fingik.
2021. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

Izgatna, ha egy férfi lepisilne. Akár az arcomra, számba vagy a puncimra

N

2021. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%

Fenekelés szíjjal aztán durvább szex, úgy hogy a nő nem érhet magához.


F

2021. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

Nekem speciel teljesült, ami az volt, hogy a párom porszívóval elégítsen ki.

Először zavarba voltam én is, de utána második menet után belejöttünk és eltalálta pont azt a jó pontot amitől hatalmasat élveztem.

Azóta rendszeresen szexuális kiegészítőként használjuk a porszívót és a vákuum csodás hatását! :)

2021. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!