Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudjam így kiélni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam így kiélni a vágyaimat, ha gyorstüzelő vagyok?

Figyelt kérdés

Csomó vágyam van, amiről állandóan fantáziálok akarva akaratlanul: enyhe BDSM, több csajjal kipróbálni egyszerre, kemény dugás, mélytorkos szopatás, stb. Ehhez képest a valóság az, hogy laza misszionáriusban is elélvezek 1-2 perc alatt, és kész, nem tudom folytatni. És utána ürességet érzek, hogy nem tudom kiélni a vágyaimat.

Nem vagyok már kezdő sem, sok partnerem volt, de kórosan gyorstüzelő vagyok, nem tudok változtatni rajta. De közben meg kemény hosszú szeretkezésekre vágyom. De így hogy? 25f



2021. aug. 27. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2.menetben
2021. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
1-2 perces sorozatlövőként a 2 csajt egyszerre szerintem felejstd el xd egyet sem bírsz kielégíteni
2021. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Izé... haver bocs, de szerintem az első fázis az igazán lényeges, mármint hogy jutsz el olyan szituig hogy több nővel legyél egyszerre 😅

Ha már ott van akkor csak megállná az ember a helyét valahogy 2., 3., x. menetre, ha legyőzi magában a teljesítménykényszer okozta stresszt.

2021. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorld hogy lassabban menj el, fejben dől el minden.
2021. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Veled a cumcontroll akkor kellemes játék. Én a szolgáimmal szoktam ilyet. Az egyik szolgám meg kellett dugja a másikat ha elélvez. Lám nem is élvezett el hamar a srác. Lehet egy ilyen kéne neked vagy hasonló jó kis büntetés. Ha már tényleg BDSM kedvelő vagy.
2021. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Második menetet sajnos nem bírok, csak szünettel. Ami mégjobb, hogy akkor is pont olyan kevés idő kell, hogy elélvezzek.

A 2 csaj csak egy példa volt, de kitudja, lehet mégis adódna rá lehetőség, de emiatt nem tudnám bevállalni.

3as Nincs teljesítménykényszerem, egyszerűen ilyen vagyok 16 éves korom óta, érzékeny nagyon a farkam, vagy egyéb gond van, nem tudom. Szerintem a PC izmom nagyon gyenge.

2021. aug. 27. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 semmi köze a PC izmoknak ahhoz hogy valaki gyorstüzelő-e mert ez fejben dől el. A PC izmok már csak akkor kezdenek el "dolgozni" amikor ki kell pattintani a cuccost (annak erős összehúzódása préseli ki a prosztatából), nem azzal tartod vissza hanem önkontrollal.
2021. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam nem fejben dől el, ez egyéb probléma.
2021. aug. 28. 08:04
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 mindenkinél fejben dől el... a korai magömlés nem fiziológiai probléma
2021. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9es

De, van akinél fiziológiai gond, szerintem nálam is. De nem tudom, hogy lehetne ezen változtatni.

2021. aug. 28. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!