Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet találni hosszútávra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet találni hosszútávra (konkrétan feleségnek) olyan nőt, aki teljesen eludja fogadni, hogy alacsony a szexuális teljesítményem?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy max csak pár hónapos párkapcsolataim voltak, illetve szexkapcsolatok. Gyorstüzelő vagyok, 5 perc a max amit tudok dugni, de azt is már csak maszatolva. Sok nővel voltam már együtt, nagyjából mindenki elfogadta ezt a problémámat, meg ugye kompenzálok ujjal és nyelvvel. De arra lennék kiváncsi, hogy hosszútávon, konkrétan egy életen át van olyan nő, akinek ez elég, és nem lép majd félre, illetve nem vágyik többre egy idő után? Mert eddigi tapasztalataim alapján azért minden nő igényli a hosszasabb dugást. Ne írjátok kérlek, hogy tanuljam meg elhúzni, mert nem tudom, 7 éve élek nemi életet, és nem tudok rajta változtatni. Valaki hasonló helyzetben? 25f

2021. jún. 18. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha máshogy kielégíted nem értem hol van a gond. Pénisz nélkül is van szex a világon lásd leszbikusok. Ha nagyon zavar használj segédeszközt is, de amúgy nem hiszem, hogy amúgy ha odafigyelsz a partneredre ez problémát okozna akár hosszútávon akár rövidtávon.
2021. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1es

Az a baj, hogy a legtöbb nő (is) behatolásra vágyik, nem lehet csak ujjazással és nyalással kielégíteni mindenkit, és van, aki a nyalást pl nem is engedi, ilyen volt az első barátnőm is. A legutóbbit meg rá akartam venni, hogy használja a vibrátort szex közben, de nem akarta... Nem is tudott sosem elmenni tőlem.

Igazából egy olyan nőre vágynék, aki elfogad így, ahogy vagyok, és nem kéne állandóan azon stresszelnem, hogy elég vagyok e neki, vagy sem.

2021. jún. 18. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de azt mondom lófaxot nem lehet rajta változtatni! Ha egyedül nem megy, akkor keress fel egy szakembert. Ettől még működhet a dolog, ha a partnerednek is erre van igénye, de szerintem jobb lenne inkább a valódi problémát orvosolni.
2021. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3as

Szokták mondani, hogy fejben dől el, meg ilyenek, na nekem semmilyen kontrollom nincs abban, hogy mikor legyen merevedésem, meg hogy mikor menjek el. Dokira már én is gondoltam, de mégis ki tudna segíteni ebben, és mit? Elméletileg minden jól működik nálam.

2021. jún. 18. 22:35
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 pszichológus tud segíteni, akinek van szexuálpszichológiai posztgradja
2021. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na az fix, hogy a pszichológus nem tud segíteni azon, hogy tinikorom óta mindenféle fizikai ingerre gyorsan elélvezek.
2021. jún. 18. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok és nő is, én pl. sose megyek el a behatolástól, legyen akármicsoda varázspénisze is az illetőnek, ha a behatolás sokáig tart még ki is dörzsölődöm a gumitól. Nekem a szex egy élmény a maga komplexségében, a pasi felhúz, minden fasza aztán ha még van kedvem utána befejem magamnak. Exemet is picit zavarta a dolog, de neki se volt más csajjal se olyan, hogy a behatolástól ment volna el a csaj, egyik barátnőm dettó így van ezzel. A behatolástól való elélvezést a nők nehezen tanulják meg, kb. olyan nehéz lehet elsajátítani, mint nálad azt, hogy ne menj el. Ezért én se görcsölök ezen, hanem olyat keresek, aki nincs erre rágörcsölve. Mert a teljesítménykényszer megöli a hangulatot. A behatolás utáni vágy amúgy ösztön, de abból szerintem 5 perc is elég, ha jó a felvezetés-levezetés.
2021. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7es

Köszi szépen a nagyon hasznos választ, érdekes, amit írtál. Azt tudom, hogy a nők nagy része nem tud elmenni a behatolástól, de mégis valahogt mindenki igényli a folyamatot. Én is természetesen, csak keveset bírom.

Érdekes, amit írtál, hogy be szoktad fejezni magadnak. Engem ez nagyon is felizgatni. De nőknél ez nem jellemző, a legtöbben ha nem is mentek el, inkább úgy maradnak felhúzva, de azért se fejezik be maguknak.

2021. jún. 19. 08:27
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem zavarna, ha megengednéd, hogy másokkal is szexeljek. :)
2021. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Felhúzva maradni se rossz amúgy, mert akkor még van hangulat kövi menethez is :D

7-es

2021. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!