Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúknál előfordul, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál előfordul, hogy szex közben megütődnek a golyók véletlenül?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor jelzitek, vagy inkább hallgattok róla, mert szégyellitek?

2021. aug. 27. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem ilyen esetre. Tudok vigyázni a golyóimra. :)
2021. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul
2021. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől ütődne meg??? A p.nci nem betonkeménységű 😅 Előfordulhat, hogy ha hátulról intenzíven tövig (olyan partnerrel aki erre vágyik és "bírja" is, nem ész nélkül mindenkinek) akkor biz' odacsapódik keményen és érzed utána. Viszont hidd el hogy cseppet sem fog zavarni amikor csinálod 😅
2021. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sose jutott még eszedbe , meg a hormonok se emlékeztetnek hogy szexelj?

Akkor nem kérdeznél ilyen baromságot.

2021. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
folyamatosan ütődnek, de ez jó érzés
2021. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már olyan. Helyzetet váltottunk, amikor léptem át fölötte, pont akkor húzta fel a lábait, és a térdével felcsapta a golyóimat.

Olyan érzés volt, mintha a fejemben robbant volna szét valami.

Ő rendkívül szégyellte, nekem meg kínos volt.

Aztán kis szünet után folytatódott minden, nem volt következménye, meg gyorsan elmúlt a fájdalom, pár perc után már csak enyhén voltak érzékenyek.

2021. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi szégellnivaló abban ha megütődnek, ugyan olyan testrész mint a többi csak érzékenyebb és jobban fáj de cserében hamarabb elmúlik a fájdalom pár perc és már nem is emlékszik rá az ember
2021. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én meg jártam egyszer úgy, hogy nyúlt a farkam felé, de közben az ujja hegyével elég rendesen megbökte az egyik herét.

Neki fel sem tűnt, én meg nem szóltam semmit, mert nem akartam kényeskedőnek látszani, de pár pillanatra azért volt éles fájdalom.

De picit meg is értem őket, mert nem tudhatják annyira, hogy mikor mit érzünk a herékkel. Annyit látnak, hogy sok esetben himbálóznak és az nem fáj.

2021. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!