Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hülye kérdés, de van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cseppszi kérdése:

Lehet hülye kérdés, de van ilyen, hogy pnamélység? Nyilván egy gyerek elfér bennem terhesség alatt de úgy normál esetbe mennyi lehet a befogadó képesség ott? tudom seggbe szinte végtelen - akár 40-50 centi is akár

Figyelt kérdés
ha egy baba lehet akár 50+ centi is akkor mennyi lehet a befogadó kélpesség pnaámba ? A seggembe tudom akár 60 centi vagy több is lehet de a nunimba mennyi lehet a max hosszúság amit képes lehetek befogadni ?

2021. aug. 28. 05:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Béla, neked olyanod nincs.
2021. aug. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

¯\_(ツ)_/¯

Mindenkinek más.

A gyereknek viszont nincs köze a mélységedhez. A gyerek a méhedben van, amiről pedig te beszélsz, az a hüvely.

Amúgy gyors google keresés alapján nyugalmi állapotban 7-10 centi, de izgalmi állapotban megnagyobbodik.

2021. aug. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
há-át 30 centit már sikerült magamba tenni de nem éreztem hogy nem férne el még több ...
2021. aug. 28. 05:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy a puncidba dugtad nem a popsiba azt a 30 cm-t?
2021. aug. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4# igen és nem vagyok valami "nagydarab" 165 centi és 55 kiló (szóval szerintem) így külső ránézésre elég átlagnak számítok
2021. aug. 28. 06:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek a méhben van.

A hüvely szülés során a kijárat, a méhszáj a kapu.

Attól, hogy a kertbe be tud jönni egy autó is, meg egy kamion is, a kocsifelhajtó még nem lesz se hosszabb, se rövidebb.

2021. aug. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint a hüvely mélysége 14-18cm izgalmi állapotban. Hogy hová ment a 12-16 cm azt egy nőgyógyász tudná meg mondani. Mikor öklözök egy nőt ott max a csuklom megy be mert nincs hely tovább. Érdekel az anatómia, ha tudod rá a választ írd meg, légy szíves!
2021. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
te ellogtad az osszes altalanos iskolai bioszorat? azert az ugye megvan, hogy terhesseg alatt a gyerek nagyon nem a punciban van?
2021. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:
91%
Figyu, megnézed Masha Yang, KinkyJo, Siswet munkásságát és nem lesz több kérdésed, hogy mi, mekkora és hova fér be.
2021. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó +1


Amúgy gyanús hogy csaj vagy, ilyen stílussal. Megsugom hogy seggbe se megy mindenkinek 60cm, már ha merev a dildó akkor nem. Egyéni adottság hogy kinek hogy kanyarognak ott a dolgok van akinek 5 centi után már a bélfalnak ütközik a pénisz és borzalmasan fáj. És van siswet akinek a kilazult záróizmai után egy feneketlen barlang található.

2021. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!