Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhességtől megváltozik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességtől megváltozik a lányok életmódja?

Figyelt kérdés

A partnerem terhes lett tőlem, nem vagyunk kapcsolatban mert ő egy kicsit kicsapongó, én szeretem őt és kapcsolatot akartam volna. Ebben az esetben képes megváltozni egy lány?

Mondtam neki hogy én mellette vagyok és segítek. Félek hogy milyen anyuka lesz belőle ha megtartja, 21 éves. Rendes, aranyos lány csak nagyon szereti a fiúkat:D


2021. aug. 1. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy terhesség mindenkit megváltoztat. Persze az elején még nem veszi annyira komolyan az ember, de ahogy telik az idő, ahogy ténylegesen fizikailag is érzi a nő, hogy terhes, jön az orvoshoz járkálás, rosszullétek stb, elkezd rájönni, hogy hoppá ez nagy felelősség és tényleg komoly, megtörténik és össze kell szedje magát. De ez majdnem minden felelősségvállalásnál így van. Az elején persze éli az életét úgy ahogy régen, de amint jönnek az első akadályok, problémák, jön a szembesülés és jobb esetben ez kivált egy erős motivációt a változtatásra. Főleg az anyaság ilyen. Persze sok ellenpéldát is látni, sokszor látom az utcán, hogy terhesen dohányzik valami nemzetiségi asszonyság meg pici baba mellett cigizik, a gyereknek odaad valami egészségtelen cukros szart vagy egy kiflit hogy kussoljon meg hasonlók. Ilyenkor azért összeszorul a szívem.

Nem tudom megtartja e a babát a lány, de neked is fontos beszélgetned vele erről az egészről, hogy ezmennyire komoly dolog. Ha megtartja, akkor sok mindenről le kell mondania, sokszor nem fog aludni, visítani fog a gyerek, pisi kakit kell takarítani stb. És akkor ne is említsem, hogy mi van ha valami betegséggel születik a gyerek. Persze reméljük hogy nem, de aki gyereket vállal, vállalnia kell azt is, ha valami betegséggel születik a gyerek és többlet kiadás lesz emiatt vagy élete végéig gondoznia kell majd (nekem van ismerős, akik mindketten sportolók voltak, egészségesek, a gyerekük mégis egy ritka betegséggel született, ami miatt kerekesszékes lett és nagyon kütdenek a szülők állandóan, még így 7 év után is, a kapcsolatuk is ráment, amit persze igyekeznek nem kimutatni. Nem mondom, hogy ez gyakori, de aki vállalja a terhességet, annak vállalnia kell MINDEN lehetséges kockázatot). Csak akkor csinálja, ha felkészült mindenre. Ha nem, akkor csak a gyerek életét keseríti majd meg. Az sem szégyen, ha elmegy abortuszra, mert tudja, hogy neki ez nagy falat lenne. Inkább ez, mint egy lelkisérült, szenvedő gyerek

N

2021. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja előtte ribi, utána meg már csak komolyat akar, csak nem fog találni :D
2021. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!