Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal punci a jó punci,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal punci a jó punci, idősebb nőkkel már csak a baj van. Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Kövérek, elhanyagoltak, lusták, követelőzők és többnyire rusnyák. Nem fogják fel, hogy az ő korukban már csak megtűrt személyek lehetnek, amíg nem jön a fiatal punci 😁

2021. aug. 28. 08:32
1 2 3
 11/29 Senior Séf ***** válasza:
91%
Hogy mi a véleményem? Azt nem tennéd zsebre. Beszéljünk inkább arról, hogy egy nő nem csak a punciból áll. Volt olyan nő, aki (sajnos) aki megszült téged, tizenévig nevelt (hiába), óvott, vigyázott rád, etetett, aggódott érted, és még ma is eléd teszi a reggelit.
2021. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%
Jól sejtem, hogy amikor utoljára 3D-s puncit láttál, akkor jelent volt egy szülész-nőgyógyász és egy szülésznő is?
2021. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 exronin ***** válasza:
96%
De kár, hogy a kerdèst nem lehet pontozni...
2021. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj öreg... A fiatal puncinak meg a jó nőnek lehet ugyan közös pontja, de a legritkább esetben van. Egy nagyon fiatal puncinak általában fogalma nincsen, mitől lehetne jó nő. Egy jó nő meg tud annyira jó nő lenni, hogy a fiatal puncik nullának érzik magukat a közelében. Az az érzésem, hogy te egy húszéves csikó vagy aki pontosan tudja már, mi a különbség a jó nő, meg a fiatal punci között. Szerintem tele lett veled a motyója egy jó nőnek és azt mondta, kopj le kisfiam és lehet, hogy már nem először mondta. Szerintem hagyd békén, keress egy magadhoz való kislányt, az "idősebb nő" meg talál majd egy férfit.
2021. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy fiatal punci is kövér elhanyagolt, rusnya.

Ez nem életkor kérdése.

2021. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tudom,de 40-es pasiként nekem inkább,sőt,csakis a 40-es,50-es,sőt talán még a 60-as eleji korosztály izgatóbb számomra,és csakis a teltebb,ducibb,de kizárólag természetes testalkatú lányok,nők,Hölgyek jönnek be nekem,s sexuálisan is csak az ilyen Hölgyek vonzanak,ill izgatnak fel!


De persze ez az én véleményem,s izlésem!!!


Másnak biztosan más! Így is van ez rendjén!!!


Tehát az ilyen Hölgyek nyugodtan írhatnak nekem privit! Ha van kedvük!


40/F

2021. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
En 36 vagyok de szivesen osszebujnek az 53 eves noismerosommel. Fiatal punci se rossz de engem vonz az idosebb korosztaly.
2021. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%

14 évesen 14 éves osztálytársnőmmel csókolóztam, tapiztuk egymást, majd középsuli első éveiben a tanulás és a versenysport töltötte ki az életem. Talán béna is voltam még a csajozáshoz. 17 évesen ismertem meg 14 éves leendő (első) nejemet, de még randizni sem voltunk akkoriban. 18 évesen összejöttem egy 26 éves újságírónővel. Saját lakása volt, mivel szülei külföldön dolgoztak követségen. Csodálatos nő volt! Akár a fiatalkori Kim Basinger, szőke, kékszemű, nőies, dögös, szexi! Szinte a 9 és fél hét vagy a Marslakó a mostohám filmben éreztem magam. ;-) Két évig voltunk együtt. Mindent megtanultam tőle, ill. mellette, ami a fiút férfivá teszi. Közben sorkatona is voltam, majd ott ragadtam a seregben pár évre egy speciális alakulatnál. Időközben összejött a randi az említett első nejemmel. Addigra neki is volt már némi párkapcsolati tapasztalata.

Hat év házasság után harmincas férfiként élveztem az szingli életet. Két tucat partner után jött második nejem. Nők 18 és 52 éves kor között! Egyik kellemesebb élmény volt, mint a másik!

Kedves kérdező! Mondhatom, hülyeségeket beszélsz!!!

Fiatal lány is lehet érett, nőies alkat, sőt, telt husika is, ahogy érett ötvenes is lehet bombázó, fiatalos!

Avval is egyetértek az előttem szólókkal, a nő nem csak punciból áll!

50F

2021. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
40%

ÉPP FORDÍTVA


bár a kérdés összetett és a kérdező egy szobaincel és nem rendelkezik elegendő élettapasztalattal hogy megértse az összefüggéseket (és sok válaszoló sem)


Ha van egy vonzó férfi, ő választhat a nők közül, hiszen kell a nőknek. Persze hogy a jobb testű, fiatal és termékeny nőket fogja választani, főleg ha azok még oda is dobják magukat. Nyilván az idősebb nők is odadobják magukat neki, így néha azokat is megdugja.


A fiatal csajoknál nem nehéz a feladvány, hiszen ők FIATALOK, termékenyek, jól néznek ki, van bennük perspektíva. A férfiakba meg az van kódolva, hogy ezt keressék. És ezért még sokan azt is képesek elviselni, hogy a fiatal lány megragadt 15 éves szellemi szinten, mert a kinézetével ért el mindent az életben, és egy merő fejfájás vele az élet, mert azt hiszi hogy körülötte forog a világ (jellemző, de nem mindenkire)


Aztán vannak az idősebb nők. Ők is a legjobbat akarják maguknak, tehát a magas, jó kiállású, vonzó, sikeres, befolyásos férfiakat. Vagyis igazából tök mindegy, csak valamiben felsőkategóriás legyen. De semmiképpen sem az átlagost akarják, hiszen az számukra láthatatlan.


Viszont elfelejtik hogy a számukra vonzó férfiak is a legjobbat akarják maguknak, és az meg nem ők, hanem a fiatal lányok.


És így nincs közös metszet.


Ettől függetlenül azért előbb utóbb győz a természet ereje és lentebb adják a lécet, és olyan pasikkal is elmennek, akikkel fiatalabb korukban tuti, hogy nem. Persze közben továbbra is a jó pasit várják, és képesek kidobni az átlagos pasikat, és inkább elfogadják hogy jó pasik dugják és hagyják ott őket. Persze amikor ki vannak dobva dugás után, akkor még nekik áll fentebb. Főleg amikor egy fiatalabbért vannak lepattintva.


Bezzeg amikor ők dobják az átlagos pasit egy JÓ pasiért, akkor a férfi csak kussoljon.


Miért gondolják, hogy a vonzó férfi nekik bármivel is tartozik?


Na mindegy, igazából van sok nő, aki jó az emberhez, és nem ilyen turbóhörcsög aki rá van fixálódva a fehér bmw-vel érkező hercegre. TEhát vannak "Jó" nők akik jobbá teszik az ember életét, és nem csak a fejfájást hozzák.


Nem követelezőnek, nem beszélnek vissza állandóan, nem elégedetlenkednek, nőiesen viselkednek. Fiatalban is van ilyen, és idősebbek között is.


És egészen meglepő hatásai vannak a vissza nem pofázásnak, és elmondom mi az. Az, hogy az ember fia AKARNI fog a nővel törődni és nem fogja egy kötelezettségnek érezni a törődést, ami ha elmarad akkor jön az ugatás.


Persze vannak akik totál be vannak fenyitve már kis koruktól kezdve, hogy a nőknek mindig kérdés nélkül és önzetlenül be kell feküdni.

2021. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A puncival nincs gond! De a gazdáikkal kortól függetlenül csak a baj van.
2021. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!