Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk vajon örülnek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk vajon örülnek, hogy vannak a golyóik, vagy csak a gond van velük, hogy vigyázni kell rá, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Mert folyton csak ezt hallani, hogy meg ne ütődjenek, meg ne nyomódjanak, meg helyezgetni kell, érzékenyek, lógnak, stb.

2021. aug. 29. 08:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Az enyémre nem kell vigyázni. Csak lenne már az a lány/nő, aki bátran bánna velük...
2021. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

Még mikor szokatlan volt, hogy elkezdtek lógni, akkor ültem rá én is egyszer fürdőszobában.

A mindent IS elszidtam akkor.

:D

2021. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, mostanában nagyon sok a herezacskós kérdés. De azért válaszolok erre is: Jobban örülnék, ha a herék a hasüregen belül lennének, s nem lenne zacsi sem. Elég nehéz vele bánni minden féle értelemben.
2021. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi kis gondot megér, hogy ott vannak. Én inkább örülök neki még ha kicsit nagyok és lógósak is !
2021. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Jah. Néha jó, néha meg nem.

Az ütődés-nyomódás a rizikó, ha megreped, akkor vége.

De szinte ösztönből vigyázunk rá.

2021. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem ütődtek még meg, vagy inkább csak kicsit, az nem volt vészes.

A megnyomódás a gyakoribb.

2021. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Jó hogy van, de tény hogy ha kicsit erősebb behatás éri akkor a csillagokat látod, de akkor sem azt gondolod a francért nőtt ez ide, hanem hogy a k.rva életbe 😂
2021. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj férfiak, örüljetek hogy van, fontos szerv és nagyon izgató is;) nekem pl nagyon izgatóak a lógósabb nagyobb herék, valamiért nagyon férfiasnak látom. Szerintem mi nők szeretjük kényeztetni őket is, nem csak a péniszt:)
2021. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök, hogy vannak golyóim, hozzátartozik a férfiasságomhoz. Vigyázok rájuk, de különösen nem kell erre koncentrálni. Kaptam már ütést a golyóimba, de nem arra gondoltam akkor sem, hogy minek vannak, hanem hogy múljon a fájdalom.
2021. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekünk erős férfiaknak is kell egy gyenge pont 😜 amúgy ha lehetne választani hogy legyen vagy ne akkor azt mondanám hogy legyen 😀 nem kell rá különösebben vigyázni ha egy kicsit megütődik vagy valami az sem a világ vége igaz nagyon tud fájni de olyan gyorsan el is múlik az meg nagyon jó érzés ha játszik vele egy lány 😁😁
2021. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!