Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kapcsolatba hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kapcsolatba hogy lehet belemenni,ha nem is tudsz semmit a másikról?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Eléggé felelőtlenül!
2021. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Könnyebben, mint gondolnád. Buliba meg a nevedet sem kérdezik meg, de már a punci formáját tudjak. Persze ha olyan a nő.
2021. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Férfiként vagy nőként? Van némi különbség!
2021. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lazy Lover ***** válasza:
93%
Ilyen gondolkodással neked nem való.... Miért prostihoz is rengetegen járnak azokról se tudsz semmit se
2021. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hellmano ***** válasza:
84%
Ezek a dolgok csak megtörténnek és kész. Sokan félnek a prostiktól meg stb., de mikor buliban 10 perc után gumi nélkül ürít egy ismeretlen csajba az nem számít :D Nekem volt sok egyéjszakás esetem és így történt, ahogy leírtam csak nem gumi nélkül ürítettem beléjük (kivétel egy eset, amit megis bántam, de szerencsémre nem kaptam el semmit, pedig simán elkaphattam volna...) Persze a szájukba gumi nélkül adja az ember és ott is összeszedhet bármit, de ilyen sem történt velem. Volt, akinek még a nevét se kérdeztem meg , táncoltunk alátekertem tetszett neki megfogtam a kezét kisétáltunk a parkba a szórakozóhely mellett azt már toltam hátulról. Ez az egyéjszakás dolog amolyan bizalmi dolog a másik felé, akit nem is ismersz, hogy mi a fene van. Azért sem szoktam soha csókolózni bulikban csajokkal, mert ki tudja ki ürített előtte a szájába pár perce... én már voltam úgy, hogy haverral leszopattuk a csajt telelőttük a száját, majd ott hagytuk utána meg azon röhögtünk, hogy más sráccal csókolózott a táncparketten :D
2021. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
én ezért nem egyéjszakázok, szeretem előtte megismerni az embert, mert a szex az bizalmi, ha azt mondom nem, akkor nem, egyéjszakásnál úgyse látod többet, letolja nagy ívben N
2021. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Szimpátia és vonzalom alapján hogy máshogy? Azé' gumit használj minden esetben, ha azt is elhagyod akkor tényleg felelőtlen vagy! (aki neked engedi alkalmiban gumi nélkül az másnak is)
2021. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem neccesen, ezért preferálom a kézzel petting dolgot, de az meg sosem elég a nőknek...
2021. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Egyetértek az elsővel: felelőtlenül (lehet belemenni).

A problémát tetézi, hogy (gyanítom) legalább az egyik fél nem józan.



3-as! Ezt írod "Férfiként vagy nőként? Van némi különbség!"

Szerintem nincs különbség. Most szakadjunk el attól, hogy egy férfi fizikuma sokkal erősebb a nőkénél. Ne abból induljunk ki, hogy minden pasi bűnelkövető, de azt se feltételezzük hogy a nők csak áldozatok lehetnek.


Innentől ugyan az a szitu: Megnyílsz valakinek,és nem tudod milyen ember. Ha nem nyílsz meg csak dugsz, akkor meg kár is a szexért, az jó úgysem lesz. Csak fárasztjátok egymást.

Az STD-k kockázatát meg ugye említenem sem kell (? óvszer ide, vagy oda)

2021. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez lenne a lényege az efféle kalandoknak.
2021. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!