Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm, filmezés közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm, filmezés közben elég gyakran, markolássza és játszik a farkammal de szex nincs mindig de kiverni, játszani vele szeret, ez normális?

Figyelt kérdés

Mármint miért szereti ennyire, tehát hogy szexet nem mindig akar de ki akarja verni, vagy leszop vagy vegyesen és aztán ennyi pihi tovább...szóval kocsit furcsa, vagy ez normális?


NEM ZAVAR, NEM AZÉRT IROM


Csak hátha van itt olyan lány aki erre magyarázatot tud adni vagy ilyesmi mondjuk ha te is ilyen vagy :D



2021. aug. 29. 21:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen vagyok. Imádok szopni is és persze izgat, hogy mennyire jól esik neki! 22/N
2021. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De nem rossz hogy akkor nem viszonozza, nyalás vagy valami? tehát ennyire önzetlenek vagytok ? nem esne jól valami olyankor vagy szex stb.?
2021. aug. 29. 22:01
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Normális, én is ezt csinálom
2021. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%
Ez csak azt jelzi hogy szeret téged és imád neked örömet okozni.
2021. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%

#12

Azért viszonzásképp te is okozhatsz neki örömet, nem hiszem hogy visszautasítaná

2021. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%
Hú, de imádnám, ha ilyen barátnőm lenne! :)
2021. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Szoktam és szinte mindig mondom neki de ő nem igényli a dolgot, mit hogy nekem gyakran csinálja
2021. aug. 29. 22:23
 18/20 anonim ***** válasza:
97%

Én nem igénylem ilyenkor, sokszor fáradt is vagyok már, meg amúgyis. Nekem tényleg az okozza az örömet, hogy csinálhatom, hisz az engem is felizgat. Szóval nekem is jó, nem szoktam igényelni semmi viszonzást. Max majd később ha befekszünk az ágyba, akkor lehet rendes szex, ha van kedv/energia.

#6

2021. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell patikamérlegen mérni az ilyesmit.

Ha nem kívánja, ne erőltesd.

Ha pedig ő csinálja neked, akkor arra gondolj, hogy nem csak szexet adhatsz viszonzásként. Lehet, hogy valami figyelmességnek jobban örülne.

2021. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
97%
Főnyeremény:D
2021. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!